51 Bölge Sizce Uzaylı Üssümü Yoksa Askeri Deneylerin Yapıldığı Herhangi Bir Yermi?

Bu bölge , test uçuslarinin yapildigi UFO gözlemleriyle doludur. Evet 51. Bölge'de, basta 1947 Roswell'de düsen UFO enkazi olmak üzere, birçok olayda ele geçen UFO enkazlari ki bunlarin enaz 9 tane oldugu söylenmekte, bölgedeki yeralti hangarlarinda tutulmakta ve bunlar üzerinde bilimsel ve teknolojik amaçli arastirmalar yapilmaktadir.
https://i.hizliresim.com/W6Q3AE.jpg
Bob Lazar askeri yetkililer tarafindan Los Alamos'tan 51. Bölge'deki S-4 denilen bir alanda , Groom Lakein güneyindeki Papoose Lakede bir askeri üste dünya disi kaynakli uçan cisimlerin teknolojisi ve propulsion sistemlerini çözmesi için getirilen bilimadamlarindan biridir. Lazar dedigine göre, kendisi ele geçmis olan bir UFO'nun reverse engineer tersine mühendislik" ile ilgili kisminda çalismis, fakat orada bulundugu süre içinde hiç dünyadisi varlikla karsilasmamistir. Lazarin iddia ettigi egitimsel belgeler kesinlikle dogrulanmis ve üste çalistigi , vergi ve maas bildirisinden de dogrulanmistir. Lazar'in bu konuda 1989 yilinda kendini basin ve televizyonlar araciligiyla desifre etmesinin nedeni öldürülme korkusundandir. Çünkü kendisi, en yakin arkadasina çalistigi gizli projeleri anlatmis ve bir gece arkadasiyla birlikte 51. Bölge'nin etrafinda gizlenerek arkadasina gece 03'ten sonra talim yapan UFO'lari izlerken , güvenlik timlerine yakalanmislar ve 3 gün ve gece boyunca sorguya çekilmislerdir. Öldürülme korkusuna kapilan Lazar çareyi kendini desifre etmekte bulmus ve ilk önce Las Vegas Tv 'den ünlü programci George Knapp olmak üzere, CNN Larry King'te dahil birçok Kanala çikmistir. Lazar'in bu akilli davranisi hem hayatinin kurtulmasina hem de Amerka'nin yillardir tüm Dünyadan gizledigi 51. Bölge'nin desifre olmasini saglamistir.
https://www.youtube.com/watch?v=FZouZJSG4ic

Güncellemeler:
Yaş sınırı 18-24 olmasın mümkünse aklı başında kişiler yorum yapsın. Yukarıdaki izlemiş olduğunuz video hiç oynanmamış kesinlikle gerçektir Fbl bunu doğrulamıştır.
Herkes istediğini sormak'da özgürdür buna karışıcak değilim ama cinsellik odaklı çalışan kafanız biraz'da böyle şeylere çalışsa belki işe yarar bir şeyler bulursunuz aşk sevgi cinsellik terk edilme bunlar gelip geçer bir ahmak gibi yaşamaya değmez.

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

 • Bilim kurgu bir film anlatıyosun sandım bir an baktım ciddi ciddi anlatıyosun .. harbi gerçekmi bu şimdi? Çok Kafa karıştırıcı..
  bize her gördüğümüze her duyduğumuza inanmamayı öğrettiler.
  O yüzden inanılması güç bir durum..

  0|1
  0|0
  • kesinlikle izlediğin video gerçektir biraz araştırırsanız sizde anlarsınız.

  • Videoyu izlemedim internetim az kaldı. bir ara bakarım tekrar. İnanacağımı zannetmiyorum yinede..

  • inanman için söylemedim zihin pratiği yapın biraz. belki ilerde şimdi bunu sizden isteyemem biraz geliştikten sonra böyle sorulara gerek bile kalmicak.

Erkekler Ne Diyor 1

 • Bölge var evet ama ben uzaylilara inanmıyorum sonuçta sözde aydınlanmış kişilerin en büyük planlarindan birisi de insanlari uzaylıların var olduğuna inandirmaktir o adam bilinçli olarak deşifre ettirilmiştir tabi bana göre

  0|0
  0|0
Yükleniyor... ;