Kadının mutlu olması daha fazla sosyal imkanlar sağlanmasından ziyade erkeğin eğitilmesine bağlıdır sözüne katılıyor musunuz?

bu sözü söyleyen akdının adını unuttum ama ünlü bir kadın yazar aynı zamanda hem edebiyatçı hem doktor. üniversitede öğretim görevlisi ve birçok farklı ülkelrde konferans vermiş birisi. kadının ruhu adlı kitabında kadın ve erkek arasındaki farklara değinmiş ve kadının erkek gibi olamayacağını erkeğin hayyattan yalnız başına zevk alabileceğini ama kadının kendini adayacağı birilerinin olması gerektiğini, kadının mutlu olması için kadına daha fazla imkanlar verilmesi yerine erkeklerin eğitilmesi gerektiğini söylüyor


0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

  • Hem kadın hem erkeğin doğru yönelimleri olması lazım. Kadının mutsuz olması yine kadınlar yüzünden. Annelerin ya da ailelerin erkek çocukların eğitiminde doğru adımlar izlemesi lazım. Şehzade yetiştirme devri kapanalı çok oldu. Erkek kadına, kadın erkeğe değer vermeli. Erkek evlat mutfağa girmez, odasını temizlemez falan filan. Sanki padişahın küçük torunu.

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...