Dünyanın en iyi DJ'i hangisi?

çok tartışılabilir bir konu. tarz farkı v.s. birçok etken vardır. ancak geçen sene david guetta oldu. ben sizlere de sormak istedim.

Armin van buuren

Tiesto

David guetta

en iyi 3 dj dir. ama en başı kim çeker. bence tv kanalı ve radyosu hatta emrinde çalışan 100lerce dj'i olan Armin van buuren'dir. ya sizce ?

0|1
77

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• üçü de iyi karar vermek zor.

0|1
    1|0
  • en iyi dj olamsının sebebi çok paraları var en zengin djler çok çok iyi djler var türkiye de tanıyanlar az olsa da avrupada çok ünlüler.

0|0
    1|2
    • dj tarkan gibi mi?

• mal diyosun da adam hedkandi'de sürekli çalıyor ibiza'da ;)

• tamam tamam haklısın :D

• Ben bu DJ cok seviyorum falan diyemiyorum. Benim Icin Beat önemli, Sadece kulaga hos gelmeyecek yaptigi is. Güzel Bir Dj Güzel Bir Beat yapar, tirnagimdan girer o beat sacimin uclarina kadar, kendimi bulurum cilginca dans ederim. WUHUUU kop kop :D

0|1
    0|0
  • David Guetta diyorum başka bişey demiyorum:)

2|0
    2|2
  • Mercan Dede.

0|0
    0|0
  • Masami Akita

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gazi Osman Paşa Şanzelize kafe nin dj'i DJ APO. Üstüne tanımam.

1|2
    0|0
  • Neye göre kime göre

Adam electronic muzikten uzaklaşıyor, populizme yönleniyor hooop Dj Mag'te rank yukseltiyor

Dj Mag şu an kabul edilen tek ototrite olduğuna göre ne kadar populizm o kadar rant demek..

Tiesto, Armin gibi eski trance yıldızları arftık birer popçu..Taksiciler bile dinliyor bu adamları buna david guettayı da dahil ebiliriz..

Bana sorarsanız halen tarzından uzaklaşmadan 4 turntable aynı anda klullanan halen inatla plak döndüren John oo Fleming derim

0|0
    0|0
    • yapma hocam allah aşkına bir insan taksici diye trance dinleyemezmi yani

• Demek istediğimi anlamıyorsun

Bundan 6 yıl önce hangi taksici tiestoyu armini bilirdi.. Saydığım isimler olayı populizme taşıdılar - ee para da tatlı geldi tabi- çok daha geniş kitlelere hitap etmeye başladılar

Trance eskisi kadar elit underground belli bir klastaki muzik zevkine sahip dinleyecilere hitap etmekten uzaklaştı

• dj akman dışında isim söyleyen çarpılır!1

0|1
    1|2
  • Avicii şuan saydıklarının önünde ama hepsini seviyorum. Dj olarak ilk olarak tiesto yu dinlemeye başlamıştım.

1|0
    1|0
  • kimse HARDWELL yazmamış djmag.com da dünyanın en iyi dj i seçildi bu sene oylama ile :)

0|0
    0|0
  • Ben sana sayım kardeşim...

Ahmet Şendil

Dubfire

afrojack

Tommy Trahs

carl cox

axwell

Sebastian Ingrosso

Steve Angello

unutttuklarımda vardır...