Hey! En yaratıcı yorumu kim yapabilir? Sizce bu resimde ne anlatmak istedim? En ultra güzel fikir E. İ. G. seçilecektir?

bir resim çizdim. Sizce ne anlatmak istedim? En yaratıcı yorumu eig seçeceğim. Şimdiden yorumlar için teşekkürler. https://hizliresim.com/XD0yQ5

Güncellemeler:
sitede ressamlar yok mu? yorum istiyorum
onemli olan benim anlatip anlatamamam degil sizlerin bunu yorumlayisiniz

0|0
2258

En İyi Erkek Görüşü

• kapital eğitim sisteminin yetişen nesil üzerindeki baskı kalıplarını sürreallist biçimde anlatmışsın. aynı zamanda değişen ekolojik sistemi sonucu etkileşimi ve insanların bilinçaltlarındaki revizyonu göstermişsin. insanlığın nasıl bir sisteme taptıklarını ayrıştırmışsın. tebrikler salvador dali!

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 57

• Şahsen hiç birşey anlamadım bayan.

Ayrıca birşey anlatmak istemiş olabilirsin, ancak bunu yansıtamadığını düşünüyorum.
    Yani birşeyler söyleyen, ancak karşısındakine ne söylediğini anlatamayan insanlar gibisin.
    Yani anlatmak istediğin şeyi düzgün bir biçimde ifade edememişsin resminde. Şimdi ne yorumlasam boş. Güzel güzel tonlarca söz yazsam, kendimi kandırırım.

Belki ben resimden anlamıyorum, orasıda muhtemeldir tabi.

Tamam Pablo Picasso değilim, ancak düşüncerimide belirtmek istedim, üzgünüm...

https://i.hizliresim.com/jYO7GW.jpg

0|0
    0|0
    • Ne kadar zarifce kirdiniz oyle. Tesekkurler

• Ben yalnızca düşüncelerimi belirttim.
      Amacımda incitmek değil, doğruları söylemekti bayan.
      Şimdi uzun uzun bir hikaye yazdım, geri sildim. Fazla uzatmak istemedim. En güzeli sen beni yanlış anlama, banada hak ver.

https://i.hizliresim.com/XYG5E6.jpg

• dogruydu soyledikleriniz

• korkusuzca vurulan kalem darbelerinin bize anlattıkları, küçük bir çocuğun karanlığa karşı olan korkusunu umutsuz haykırışlarla parçalamak istemesine o kadar benziyor ki.

akımlarüstü bir yaklaşım.. yatay geçişlerle elimine edilmiş bir keskinlik kokuyor. çizer daha devinimsel düşünce parçacıkları ile aynı noktaya değişik açılardan göndermelerde bulunuyor..

1|0
    0|0
  • Bir adam çocuğuna nasıl bir eğitim verirse çocuk onu uygulamaya can atıyor gibi bir hava sezdim

ancak mason işaretleri ve yılan simgesi dikkatimi çekti.

Aslında lastik gibi- nereye çekersen oraya gidebilir çünkü net olan bir nesne yok

Yinede kafamızı karıştırdığın için teşekkür ederim.

1|0
    0|0
  • Ulan bende soruyu ve detayi okuyunca gerçekten resim çizdin zannettim onu bunu birakda sen salvador dali degilsin bunun farkindamisin?

0|1
    0|0
  • Düşünmekten bu hale geldim.

https://replygif.net/i/968.gif

Hiç bir fikrim de yok.

0|0
    0|0
  • Bu resim sevdasından vaz geç kağıt kaleme küsmüş senin yüzünden
    resmen ağlamış saydaki çizimler
    Mana çıkartmaya çalıştım devrelerim eror: vermeye başlayınca kapadım
    masonik işaretlerden tut cinsel işaretler dinsel işaretler bir adan bütün evrendeli teorileri yansıttım resme :) bence anlamı bu

0|0
    0|0
  • çiçeğe işiyor adam sonra alttan su topluyo,
    çocuğun üstündeki göz olanı biteni izliyo
    hayrı alamet değil

0|0
    0|0
  • Kan görüyorum wahset görüyorum orangutana asik denizanası goruyorum aman tanrım didim kapat kaldir bakamiycam ;(

0|0
    0|0
  • Çok karmaşık, bence kadın beynini anlatmaya çalıştın. Bunun dilinden anca sen anlarsın bayan olduğun için :)

0|0
    0|0
  • Kem gözlü insanların gözleriyle bezenmiş, kilitli ama bir o kadar da özgür ve mutluluk barından hayaller..

0|0
    0|0
  • :) sitede ressam ariyorsunda buna bilim adami getir gene coemwz :) ama biraz daha dusunucem kesin bulurum :))

0|0
    0|0
  • Kaçan karışmış , illumimati falan cizmişsin. Yüzü olmayan insanlar var orda , endişe kaygı ve bir şey söylemek istiyorsun ama soyleyemiyorsun gibi geldi bana

0|0
    0|0
  • Bu resme yaratıcı fikir derken Resim nerde?

0|0
    0|0
  • Zirvede bırak bence :D

0|0
    0|0
  • bu sürreal çalışmada şunu anladım. senin resim kabiliyetin gerçekten yok ya :D sen bırak bu işleri :D

0|0
    0|0
  • Dersin çok sıkıcı olduğunu ve çizimlerine kendinin bile anlam veremeyip başkalarına sorduğunu mu anlatmak istedin?

0|0
    0|0
  • Bence ressam iyi cizmeyi beceremiyor boyle yapip bize bir anlam yukletip sonra soranlara bundaki anlam budur diye havali havali gezicek :P

0|0
    0|0
    • Guldum. Tesekkurler yorum icin

• Böyle su aygırına tecavüz ederken yakalanan tek gözlü adamı gözetleyen yılana bakan neyse ya anlatmışsın bir şeyler ama tekniğini gelirşir bro.

0|0
    0|0
  • Ressamın bu çizimde anlatmak istediği oturdum salak Saçma seyler çizdim sizde bunu anlamlandırırken ben kahkaha atıyorum diyor

0|0
    0|0
  • is. emeli sı. cmalı ayin yapmışsın :D

https://www.youtube.com/watch?v=aV6CGfUDQrg

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 22

• Ustunde goz var bir kursun doktur o yuzden islerin hep b*ka sariyor zar zor buyumussun kocaman olmussun daha fazla dayanamayip televizyon yutarak intihar etmeye kalkmissin hahahah :D

1|0
    0|0
  • Orta kısım bana dağ gibi bir yer olarak görünüyor. Yani yer yüzünü temsil ediyor. Orada 2 karakter var, bunlar insanları temsil ediyor, her iki cinsiyeti de. Göz dünyayı yönetenleri, her yerde ne olup bittiğini biliyorlar anlamında göz ile temsil edilmişler. Siyah piyona benzeyen cisim, yönetimin karanlık yanını, belki karşısındaki beyaz da iyiliğini temsil ediyor.

0|0
    0|1
  • Gizli kullanıcının sanatoryumunun penceresindeki manzarası. Ben teknolojinin esiri olmuş biz insanları hedef aldığını düşündüm açıkçası.

0|1
    0|0
  • Resime yorumu sadece ressamlar yapmazki. Ressamlar resimleri bir başka ressam yorumlasın diye de yapmaz.
    Bana göre anlaşılamamaktan şikayetçisin. Senden beklenmeyen düşüncelerin var ve bunları dile getirmekte zorlanıyorsun. Göründüğün gibi değilsin. İnsanlar seni anlayamıyor. Teker teker yorumlamak doğru değil resmi ancak benim gördüğüm göründüğünden çok daha farklı bir iç dünyan olduğu. Bu resimin üzerine yaratıcı bir yorum yapılamaz. Resim zaten çok yaratıcı ve garip :)

0|0
    0|0
    • Ayrica ressamlardan da yorum almak istedigimi belirttim guncellemede. Yaratici yorum yapilabilir bence yapilsa guzel de olur. Cunku resim yaratici ve garip :)

• Sagdaki yaratığın karnında karnında kare bir bölüm var ve üstünde iki tane anten var. Bu yaratık teletabi olabilir. Belki karnından televizyon izliyordur.

Benden daha yaratıcısı yoktur bence;))

1|0
    0|0
  • Ailenin annenin ve babanın aslında her anne baba senin üzerine titredigi ve gözlerinin üstünde olduğunu arkada ki küçük resimlerde de onların annesinin de onların üstünde olduğu ve senin rahat olmaman bence

0|0
    0|0
  • Duygu halinde çızmemissin bir boslukta gibi nw insanlari sevebiliyor ne ayrı yapabiliyorsun kimseye güvenin yok ama hala umut içindesin aslında roschar testi egitimi olan bir insan daha iyi anlar

0|1
    0|0
  • Yazar burada tuvaletm var çok sıkıştım gitmem lazım ama tuvalet kardesm tarafından işgal altında diyor

0|0
    0|0
  • ayy anlamadım hic birsey anlatmak ıstedıgın bir sey yok ki oylesıne karalamıssın ıste senden ressam falan da olmaz

0|0
    0|0
  • Hocam bakınca aslında illuminati ahanda gördüm :D

0|0
    1|0
  • Çok sıkılmışsın sen :)

0|0
    0|0
  • Öküzün altında buzagi arayan halusinasyon katkili sizo:/

0|1
    0|0
  • İllu

0|0
    1|0
  • Gözleniyoruz XD bune l*n bir bk anlamadım ben. ddd

0|0
    0|0
  • Bilinçaltı demek geliyor içimdenn

0|0
    0|0
  • Resim tavan yapmış tüm duyguların allak bullak olmuş senin zirvedede bırakmak çok mantıklı 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Seksin görünmez hali

0|0
    0|0
  • İnsanların sürekli baskı altında olduğu diğer insanlar tarafından yadirgandigi sürekli hata yapsa da yüzüne vursak diye izleyip beklemesi diye düşündüm

0|0
    0|0
  • Guzel sanatlar lisesi son sinifim ama bir b*k anlamadimm:(Cizen kisi kimse zirvede biraksin acemi oldugu cok belli:))

0|1
    0|0
  • Valla herkes cümleye ''Ressam bu resimde sunu anlatmaya calismis.. diyerek baslamis ama bunu cizene ressam diyenin ben TAK.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor... ;