Sizce yaglıboya resmim nasıl?

henüz bitmemiştir devam edecegim düşüncelerinizi almak istedim https://i.hizliresim.com/Q4vQqr.jpg
Güncellemeler:
http://i.hizliresim.com/7V7z1l.jpg bitmiş hali arkadaşlar nasıl :)

0|0
1444

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamiyle perspektife uygun fakat denizin etkisi izlenimcilik akımı misali olmuş hava perspektifi kaçışlar falan güzel başarılı tebrikler fakat resime baktığımda realizm değil izlenimcilik görüyorum buda sizin sanatınız elbette uyum harika.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ömründe resim yapmamış adamlara sorarsan her gördüklerine güzel derler :D

merdivenlerde mi tam anlayamadım, biraz gölge ve derinlik eksikliği var gibi. ufuk çizgisindeki ışık oyunlarını da çoğaltabilirsin bence. ama sarı gün ışığının gün batımı gibi değil de biraz dağınık olması bulutsu ve sürreal bir hava vermiş. istediğin bu muydu bilemiyorum :) stairway to heaven diyor ve ayrılıyorum :D eline sağlık.

0|0
    0|0
    • bitmedigini belirttim zaten :) merdivenlerde gölgeleri tamamlıyacagım teşekkürler :)

• sen kafanda büyütmüşsün. ayrıca tamamen özgür olması gereken sanat gibi bir alanda, kim bu kuralları belirliyor ki? otorite kim? hobi olarak yapılması ve keyif vermesi gereken bir şeyi bu kadar kafaya takarsan tat alamazsın.

• ben hobi olarak yapmıyorum hayatım resim ve estetik algın olması için bir egitim alman gerekir ama tabi hobi olarak yapıyorsan kafana göre yaparsın

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Bu hali bile insanı bakarken dinlendiriyor. Çok başarılı tebrikler...

1|0
    0|0
  • güzel yapmısın eline saglık :) ama deni ve gökyüzüne daha güzel olabilirdi bence sis tablosunu bilir misin ordan nasıl ama

1|0
    1|0
  • uçan kuş falan koyma aman, sade olsun. bide gölgelendirmeler falan eksik gibi onları tamamla sonra ver bana duvarıma asayım

1|0
    0|2
    • aynen kuş koymayı düşünmüyorum :) birkaç yorum öyle geldi ama yalınlıktan yanayım bitmedi zaten devam edecegim size satabilirm :D

• https://hizliresim.com/PYnnE9

Resimde derinlik algısı önemlidir.

0|0
    1|0
  • Perspektif konusunu eleştirecek olursam , merdiven ve kapı gayet hoş görünüyor. Kayık ya böyle kalıp , deniz daha uzaklara çizilmeliydi , ya da şuanki çizimde kayık daha küçük çizilmeliydi. Renkleri kimse eleştiremez çünkü renkler ressama aittir. Eğer mor bir deniz yapsaydınız , mor denizmi olur diye yorum yapacak profesyonrl bir ressam yoktur. Yani çizimde yalnızca perspektif ve derinliğe önem vermenizi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Maşallahhh sana :) anlamlı resim :)) benimde resmimi yapsana gerçi canlı çizmek günahmış ölümü çiz :D

0|0
    0|1
  • bellikibaşlangıc aşamasındası ama renk geçişleri ve ışık gölge tonlar başarılı olmuş bence. tebrik ederim

0|0
    0|0
  • güzel olmuş eline sağlık
    ama daha da zenginleştirebilirsin
    denize dalga filan vererek mesela ya da uçan kuşlar filan

0|0
    0|0
  • eline sağlık güzel olmuş ama yukarı kuş falan çiz bence dediğin giibi tam bitmemiş

0|0
    0|0
    • yok kuş çizmeyi düşünmüyorum :) merdivenlerdeki tonları düzeltecegim en önemlisi

• Çok güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık ve çok anlamlı bir resim

0|0
    0|0
  • henüz bitmemişse güzel rotuşlarıda yaparsın bikaç eklemede yaparsın daha da guzelleşir

0|0
    0|0
    • ekleme yapmayı düşünmüyorum gölgeler ve rötüşlar

• hobi mi :)

• evet hobi olarak yapıyorum :)

• İçinde bir picasso yeteneğinin küçükü var :-) güzelmş

0|0
    0|0
  • Tema çok iyi ama kayigin bos kalması biraz absürt olmuş

0|0
    0|0
  • Oha çok iyi. anladığım birşey değil ama etkilendim.(y)

0|0
    0|0
  • Arka fonu biraz daha aydınlık yapsan aslında harika olur

0|0
    0|0
  • Bakış açın oldukça güzel. :):

1|0
    0|0
  • çok güzel yapmışsın arkadaşım :))))

1|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    2|0
  • Gayet güzel. başarılarını. devamını diliyorum.

0|0
    0|0
  • Yağlı boyayı çok severim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...