Hiç düşündünüz mü, niçin bütün güzel aşk şarkıları ve aşk şiirleri, hep biten ya da imkansız aşklara yazılmıştır.

Sakın o şiirden alıntı yaparak, “Mutlu aşk yoktur. O yüzden” demeyin. Mutlu aşk vardır, ama aşkın kendisi yoktur. Aşk dediğimiz duygu, esasen bir yanılsamadan ibarettir ve asıl olan ‘aşık olma arayışıdır’.

Yani kişiler birbirine değil, aslında aşka aşıktır. Maalesef hayatın da gerçeği budur; gerçekte aşk yoktur.

İnanmayın siz kelime cambazı şairlere, kalem ustası yazarlara, çünkü onlar da yanılıyor. Aşk yoktur. bu yoruma siz ne diyorsunuz?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• O konuyu bende cok düsündüm, bizat aski yasadigim icin, neden ask sarkilari ask siirleri hep ayrilikla, imkansiz askla ilgili oldugunu anlamis degilim. Ben aska hic inanmamistim, insanlar hep asik oldugunu düsünüyorlar, sirf asigim diye bilmek icin diyordum. Lakin bende bir gün asik olana kadar, ben ama ne aski ariyordum, nede sevgili ariyordum, dolu dolu yasiyordum. Ask var, ama bir gün askda biter saniyorum, sonraya sevgi kalacak ve mümkünse ömrün boyu seninle gelecek .. Belkide ask bitince hersey bitecek kim bilir .. SU an yasiyorum cok güzel.. HIc bitmesin istiyorum, ama muhtemellen hersey gibi buda biter..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• mutlu aşk yoktur sevenler ateşe yürür bile bile...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kalbi olmayan için sevgi

Gönül deryası olmayanlar için aşk yoktur

herkesin aşık olması gerekmiyor

ama sen aşık olmuyorsun diye de

aşk yoktur demek gerekmiyor.

Siz hayatın esaretini yaşamaya devam edin

Aşık olan oluyor,

hem de çok süper oluyor.

0|0
    0|0
  • aşk var da eğer yaşarsan 2 hafta. yaşamazsan platonik olarak ilerlerse Allah ne verdiyse

0|0
    0|0
  • aşk var var.senin karşına doğru kişi çıkmamış demek ki

0|0
    0|0
  • aşk vardır bencee.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;