Türk asilli yabancı öğrenciler çok mu farklı?

yabancı öğrenciler hakkında düşünceleriniz neler özellikle Özbek Azeri Türkmenler hakkında arkadaşı olan var mı kültür farkı çok mu arada

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Ben yurtdışında okuduğum dönemde tanıştım diğer yurtlardaki kandaşlarımla, tanıdıkça özümü daha iyi idrak ettim, ırkımı daha çok sevdim. Yaban ellerde kültür ortaklığı yakınlaştırıyor sizi birbirinize ama Türkiye'de bir takım farklılıklar daha belirgin hale gelir mi bilemiyorum.

0|0
    0|0
    • Evlilik yaşanabilir bir ozbekle ayrıca onlar cemmatci diye duydum ben ne kadar doğru bilmiyorum ama biraz tirstim

• Bir çok arkadaşım var evli, mutlaka bir takım problemler yaşanıyordur, hala-dayı çocukları arasında bile yok mu?

Özbekistan'lı son derece tutucu bir aile de büyümüş arkadaşım ile tamamen Avrupalı bir kimliğe sahip Macaristanlı Hun Türkü arkadaşımın herkesi kıskandıran bir evlilikleri var, anlayış, inanış, hele ki öz bir olduktan sonra sevginin tüm farklılıkların üstesinden geleceğine inandırdılar hepimizi.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanal ortamda konuştuğum bir kaç kişi var, tabi ki farklılıklar görülebilir ama kültürümüz bir. Ve soydaş olmamız yeterli. Bende azerbaycan türküyüm ama azerbaycan da yetişen birisiyle konuşurken arada ki farkları da benzerlikleri de rahatça fark edebiliyorum.
    Ama en çok da kırgızistanlı birisi var, onunla konuşunca kendimi orta asyaya daha yakın hissediyorum.

0|0
    0|0
  • çok kültür farkı yok ama zorlanıyolar

0|0
    0|0
    • ne konuda zorlanıyolar

• Anladım çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun:)

• rica ederim:)

• Var. Onlar daha türk

0|0
    0|0
    • ne gibi farklar mesela düşünüş tarzı falan daha mı farklı

Yükleniyor... ;