Muhafazakar olmak ve sanatla ilgilenmek birbiriyle çelişen şeyler midir?

Mesela dindar bir insan nü ressam olabilir mi? ya da heykeltraş? benzeri örnekler çoğaltılabilir.

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• ikisi bir birinden tamamen farklı, sadece sanatını icra ederken dinin gereklerine dikkat eder atıyorum resim çizecekse insan çizmez ya da nü çalışmaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence olur neden olmasın ki? dindar deyince cahil mi olmak gerekir? :O :S Bilakis dinini önemseyen dindar olan daha zeki ve çalışkan olmalıdır olmak zorundadır... Müslüman olmak hem edepli namuslu hemde çalışkan zeki olmalıdır ;)

0|0
    0|0
  • heykeltraş değilde ressam olabilir neden olmasın tabi daha güzel şeylerde olabilir.

0|0
    0|0
  • oldu canım başka derdin ?

0|0
    0|1
    • sen benim kullanıcı adımı aklında tut ve benim sorularıma lütfen cevap verme. tam bir gavatsın çünkü. yazdığın cevapları görüyorum.

• g*vat senin babandır yavşak kadın esas senin sorduğun sorudan ne mal olduğun belli.

• Hersey olur herşey insani yine insanlar sınirliyor başka bisey degil

0|0
    0|0
  • olabilir ne alaka muhafazakar diye kendilerini ayırmaları çok garip müslümanım demek çokmu zor hem neyi koruyorlar imanınımı

0|0
    0|0
  • Sanat evrenseldir..

*Dili, dini, ırkı yoktur bu sebeple uğraşabilir.. Ebruli sanatı gibi..

0|0
    0|0
  • Olur bence
    Neden olmasın?

0|0
    0|0
  • İnsanlara faydası olacaksa neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Neden olmasinki ornegi ressam İlhami ATALAY tabi bazi laiklere gore ressam sinifina konulmuyor

0|0
    0|0
  • bızım bıldıgımız sanat evrenseldır

0|0
    0|0
  • Sanmam çıplak vücut görmek günah çünki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Müzik dinlemenin dinlerinde günah sayildigini bilmeyenler seni elestireceklerdir.

0|0
    0|0
  • ne alaka dindarsın diye her şeyden mahrum neden kalasın ki? belirli ölçülerde hareket edersen hiç bir sorun çıkmaz...

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;