Yedi hristiyan danaya ortak girmedikçe çam ağacı süslemem.. demiş Necip Fazıl Kısakürek?

Siz ne diyosunuz oluru var mı yoksa söze katılıyormusunuz?
Ben söze katılıyorum şahsen.

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• Katilmiyorum, musluman olmayan ama ramazanda bizimle oruc tutan bircok insanlari taniyorum..

0|0
    0|0
    • Alla alla kimmiş onlar

• Benimde arkadaşlarımın %95 i hristyam ama ben hiç grmedim bide ateist zaten inanmıo nie tutuo

• @digomi.. inandiklari icin deilki.. bunu yasayabilmek icin yapiyorlar.. simdi biz noel agaci kurdugumuzda biz de inandigimizdan değil sus icin koyariz.. karanlik kis gunlerin isiklandirmak icin gibi..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Necip fazil ne demisse dogrudur

0|1
    0|0
  • Evet katılıyorum.

0|0
    0|0
  • İnsanların imanının başkalarının gözünde böyle basit şeylere bağlanarak alçalıp yükselmesi üzücü.

0|0
    0|0
  • katılmıyorum.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• 7 hristiyanın danaya ortak girmişliği vardır bence;) bayramda dememiş;))
    ayrıca yeni yıl kutlamak için illa çam ağacı süslemeye gerek yok zaten o ağaçların kesilmesine de karşıyım dışarıdaki ağacı zarar vermeden süsleyeceksen süsle o başka yahu güneş takvimini cebrail hz. isa ya incille birlikte indirmiş gibi davranılıyor ya bitiyorum buna o takvim isadan çok önce de vardı hristiyan işi değil yani;)

0|0
    0|0
  • Bu sözün Necip Fazıl'a ait olduğunu söyleyen kaynağı da paylaşır mısın?

0|0
    0|0
  • Katılıyorum ama bir yanlşlık var adamlar yıl başını yılın başı olduğu için kutlamıyo bayramları (hz. Isa nın doğumu) yıl başında olduğndan kutluolar

0|0
    0|0
  • üstad bee. nur içinde yatsın.:(

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;