Dinlediğiniz müzik tarzları nelerdir ?

evet ben genelde REP müzik ve ROCK müzik dinliyorum Favori Rap müziğim ise '' CASH FLOW HAYATA KÜSTÜM '' müziği peki siz ne tarz müziklerden hoşlanıyorsunuz ve favori müziğiniz neler

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• 1.si, Rep diye bi şey yok. Rap var.

2.si, Senin dinlediğin müzik tarzı rap değil.

Rap dinlemek istiyosan 2Pac, Jay-Z gibi isimler dinle. İnan bana toplumda şu ankinden daha çok sevilirsin ve kendini bulursun. Yabancı dinlemek istemezsen türk rapper lardan Xir Gökdeniz ve Allame yi öneririm.

0|0
    0|1
    • yapma ya bu tarz müzikler dinlersem demek toplumda şu ankinden daha çok sevilirim sen kafanı yorma sevgili arkadaşım ben yeteri kadar seviliyorum zaten ayrıca bunun müzik tarzıyla bir ilgiside yok yani

• Bi soru takıldı kafama sevgiliden kazık yemek olayı nerden çıktı yani ne ilgisi var onu anlamadım lütfen bunu açabilir miyiz biraz böyle bir düşüceyi ilk defa duydum çünkü.

• sevgilisinden kazık yiyenler söz yazıp, sözlerin altına da arabesk bi beat çekerek rap yaptığını sanıyor. Kendi kendine Arabesk Rap diye bi şey çıkardılar. Rap sadece rap tir. Öncüleri ise Alcatraz Hapisanesinde esir tutulan Afrika kökenli Amerikalılardır. Sizin anladığınız anlamda, zenci. Benim zoruma giden tek şey, Rap yapıyorum diyip içine eden ezikler. Dinlediğin müzik tarzı neyse ne beni ilgilendirmez ama kesinlikle Rap değil

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• her cesit dinlerim :)

o anki ruh halime bagli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor... ;