Hangi şarkıyı seslendireyim sizce?

Arada kafama esince şarkı söylemeyi severim.
Bir kaç gün önce dilimin döndüğü kadarıyla bunu seslendirdim;

soundcloud.com/.../sen-aglama-by-sinirlibiber

Mobil link: https://m.soundcloud.com/sinirli-biber/sen-aglama-by-sinirlibiber

Böylesine güzel bir parça daha seslendirmek istiyorum. Yorumlarınızda fikirlerinizi bekliyorum.
Seslendireceğim şarkıyı EİG seçeceğim.
Beni yalnız bırakmayıp gelirseniz sevinirim.

• Dinledim. Aman sen sus.! Gözlerin konuşsun.
    A seç
  • Dinleyip yorumumu yazacağım.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sağolun fikirleriniz için.
Merhabalar. Yine ben ve yine günün sorusu.
Parçalarımın tümüne,
- https://soundcloud.com/sinirli-biber
- https://soundcloud.com/gumuspalali_kanibuz
adreslerinden ulaşabilirsiniz. Bu gün yeni kaydetmiş olduğum,
Tarkan Yandım Yandım isimli şarkıya ise,

https://soundcloud.com/sinirli-biber/yandim-yandim-by-sinirlibiber

adresinden ulaşabilirsiniz.
Sayfalara ulaşamayanlar için Youtube kanalım;
www.youtube.com/channel/UCQoA5D3DXpAjvsyhA5mQ4SA

Bugün sorduğum müzik sorusuna ise:
www.kizlarsoruyor.com/.../q2301188-yeni-sarki-soyledim-dinler-misiniz
Linkinden ulaşabilirsiniz. Yazan parmaklarınız dert görmesin :) #SinirliBiber

1|0
6650

En İyi Kız Görüşü

• Şarkının tmamını dinleyemedim fakat detone olmadığı sürece her şarkı dinlenilebilir. İyi olmayabilir ama çokta kötü değil yorumlara bakıyorumda bu kadar kırıcı olmayın yaptığınız eleştiri yapıcı değil yıkıcı. Biber abimm senden bir Sezen Aksu parçası beklerim.
    Örneğin;Sigaramın Dumanı ya da İlk gün gibi daha değişik şeyler dene sınırlarını zorla derim.

0|0
    0|1
    • Teşekkürler inceliğinize. Sezen Aksu'dan da düşünüyorum. İnşallah olacak.

• @ρ-Łσηєłiηєss sizi kırdysam çok özür dilerim. Sadece sizin için söylemedim. Çoğu kişi kırıcı davranmış tabi ki eleştirmek herkesin hakkın ama çoğu kişinin üslubu yanlış bana kalırsa. Sizin yorumunuz gözüme çarptı yoksa bunu tüm yorumların altına yazarım. Tekrardan sizi kırdıysam çok özür dilerim.

• Rica ederim... Merakla bekliyoruz

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 65

• Dinledim de aslın da detone yok ama sesiniz biraz kulak tırmalıyor, yani rap daha çok yakışıyor ses renginize.

0|1
    0|0
  • Bence hiçbirini seslendirme çünkü sesin güzel değil beğenmedim yani

0|0
    0|3
    • Senin teşviğinle başlamadığım müziğe senin sözlerinle son vermeyeceğim. :)

• Ne olursa olsun insan eleştirilere karşı açık olmalı yorum yap dedi bende gerçekleri yazdım işte :) ne varki bunda

• Uzatmayalım. Eleştirini irdelemiyorum.

• senden bana yar olmaz. kesinlikle sesinin rengine çok yakışır. sabahtan beri nim soykandan dinliyorum çokda iyi yorumlamış. hadi söyle. :)

0|1
    0|0
  • Verdigin linki telefondan acamadim. Nasi acabilirim bayim?

0|1
    0|0
  • Yalın, duru ve kulağa hoş gelen bir sesin var. Ayten Alpmanın "ben böyleyim" şarkısının, ses rengine yakışacağı kanısındayım. Başarılar.

0|0
    0|0
  • Herşey iyi güzel hoş uğraşmışsın ama öyle kanlı gül ağlayan göz gibi resimler koyma bence ergen gibi oluyo :)

2|2
    0|0
  • Kac kadeh kırıldı sarhos gönlümde :)

0|1
    0|0
  • Sesin çok iyi, toygar ışıklı'dan söylersen dinleriz. :)

0|1
    0|0
  • Yalnızca "E" harfiyle olan münakaşaların hoşuma gitti. Bunun dışında sesin net şekilde "çirkin". Fakat ne bileyim, hiç dinlenemez türden de değil. Loop'ta döndün misal ama ifrit olmadım. Slowly akışta gitti gibi.

Soruna binaen de Ezginin Günlüğü - Leyla parçası demek istedim. Ses rengine istinaden değil de bugün üzerime bu şarkıyı giyesim geldi, siz de nasiplenin.

1|0
    0|0
  • Mabel Matiz -yaşım çocuk

0|1
    0|0
  • Sesini beğendim

0|1
    0|0
  • İlhan Şeşen-Gördüğüme Sevindim

0|1
    0|0
  • Ahmet Kaya-Kendine iyi bak
    Söylediysen kusura bakma hepsini dinleyememiştim dikkatimden kaçmış olabilir

0|0
    0|0
  • ilk bunu dinlediğimdenmidir nedir bunun yerini hiçbiri tutamaz diğerleride çok güzel ayrıca güzel sesin için teşekkürler :)
    soundcloud.com/.../sen-aglama-by-sinirlibiber

0|0
    0|0
  • Sanirim slow sarkilari soyleyebiliyorsun. bende kendi sesimi sadece slowlarda begeniyorum. ama sanki sesini heo ayni tonda kullaniyormussun gibi geldi. sarkilarda hep senden bir cikis bekledim ama o cikis gelmedi bir turlu...
    Himm birde senin sesin bana gore bir erkek sesine gore cok yumusak ben erkeklerde yumusak sesten hoslanmiyorum. senin sesini o ses turkiyedeki mert e benzettim. sil badtani oda soylemisti hatta. onun soyledigi sarkilarla ikgilenmelisin bence.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ya harikaa sil bastan :)) cok guzel soylemissin indirdim telefona basarilarini dewamini ndiliyorumm :))

0|0
    0|0
  • Çok başarılı söylüyorsun.
    Gece yolcuları nerdesin
    Zakkum gidiyorum yolcu et aklıma gelen ilk şarkılar.

0|0
    0|0
  • Dinledim. Aman sen sus.! Gözlerin konuşsun

Olumsuz degil, ağzına saglık :)

0|0
    0|0
  • dinledim bunu dün, evet başarılı. ezginin günlüğünden bir şey söyle benim için de.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    45

Erkekler Ne Diyor 49

Yükleniyor...