Kızlar kitap alacağım, iki kitap arasnda kararsız kaldım siz hangisini tavsiye edersiniz?

Yaralı, ve bukre arasında kaldım hangisini almalıyım sizce ve okuyanlar kitap hakkında biraz bilgi verebilir mi

0|0
63

En İyi Erkek Görüşü

• Alma ikisini de bu kitaplar ne katacak sana yahu. Git adam akıllı bir şeyler al.

1|0
    0|0
    • Adam akıllı derken ne mesela

• Her kitapta illaki insana bir şeyler katacak bir şeyler vardır ama tip kitaplarda oldukça az.
      Adam akıllı derken türe göre değişir. Yazdığın kitaplara yakın sayılabilecek her ne kadar daha yeni başlamış olsamda bir çok arkadaşımın önerdiği ve sitelerde de oldukça iyi yorumlar almış, Tanrı Daima Tebdil-i Kıyafet Gezer'i önerebilirim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• merhaba,

bukre bence çok piyasa :) çok satılması için yazılmış olduğu bariz ortada, yani duygu yoğunluğu diye uzun uzun aşk cümleleri kurulmuş. kahraman tazeoğlu şahsen çok beğendiğim bir yazar değildir. o yüzden bu iki kitabı da önermek istemiyorum. bırakın facebook ve twitter duvarlarını süslesinler, gerçek edebiyat bunlar değil :)

başka bir kitap önerebilirim, çok daha iyi ve kaliteli şeyler okuyabilirsiniz.

iyi akşamlar dilerim

1|0
    0|0
  • Yaralı olsun sebebini açıklamak gerekirse evet ölümüne salladım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• boleyn kızı öneriirm

0|0
    0|0
  • Okumadim ama Bukre icin cok guzel diyorlardi.

0|0
    0|0
  • İkiside piyasa kitabı, daha iyi şeyler bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bukre güzeldi.

0|0
    0|0
  • Kitap tavsiye edebilirim bunlardan hariç. şu an da okuyorum çok güzel bence Can Dündar , Hamdi ve Can Gezmiş'in ellerine ve emeklerine sağlık.
    -Abim Deniz , kitabı.

0|0
    0|0
  • ikiside kötü bence

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;