Tek başıma sinemaya gitsem yadırganır mıyım?

Canım sıkılıyor kimi arasam ya hasta ya da işim var ayağına yatıyor tek başıma gitsem sinemadaki diğer kişiler tarafından yadırganır mıyım?
ıy şuna bak ya öpüşenlere bakmak için sinemaya gelmiş demesinler
https://www.youtube.com/watch?v=DrL_Gdh5scQ

0|0
3226

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar bağnaz bir düşünce! Ne demek yadırganır mıyım? Bu zihniyetle olmaz zaten hiçbir şey...

0|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 31

• tabiki neden gidilmesin.. fakültemizde prof bir hocamız söylemişti. insan ne kadar yalnız olsa bile sosyal aktivitelere ki özellikle yazmak ve sinemaya tek gitmek gibi alışkanlıklarını kazanırsa o kadar çok kendini daha çok iyi tanıma fırsatını yakalamış olur demişti :)

0|0
    0|0
  • Tekli koltuklar var git otur onlar senin için yapıldı :))

0|1
    0|0
  • Bayaaaaaa sacmalamissin. niye yadirganasin
    . ozguven eksikligi mi yasiyorsun?

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Emin olun yalniz daha keyifli oluyor.

0|0
    0|0
  • Şarkı süper...
    Bu arada en iyi arkadaş kendindir.
    Özgürlüğü iliklerine kadar hisset.
    Unutma! Yanlızlık özgürlüğün en uç noktasıdır.

0|0
    0|0
  • insanların düşüncesine göre mi yaşıyorsun sen hayatı boşver kim ne derse desin sen kendini biliosun ve keyfine bak

0|0
    0|0
  • Ben gidiyorum hatta benim gibi sap takılan biriyle sinemada tanışıp evleneceğimi bile düşünüyorum bazen yani kesin öyle olur :) :)

0|0
    0|0
  • sallama insanları önemli olan sensin, özgür bir vatandaşsın nihayetinde :)

0|0
    0|0
  • Sinemaya tek gidilir:/

0|0
    0|0
  • Ben bazen giderim kafamı dinlemek için. Abes bir şey değil.

0|0
    0|0
  • yok be sacmalama. sinemanin asil amaci film izlemek zaten saptiranlar onlar ve bir sey diyeceklerini sanmam

0|0
    0|0
  • Sinemaya biriyle gitsen ne olur? Oraya izlemek için gideceksin sonuçta. Oturup muhabbet için kurulmadılar.

0|0
    0|0
  • Sen kendin için yaşıyorsun. Başkalarına göre hareket etmek zorunda değilsin. Ben de gidiyorum ve inan zevkli oluyor. Beraber gidince ne oluyor ki? Zaten oturup film izliyorsunuz. Konuşmuyorsunuz. Bence böyle düşünmen çok yanlış

0|0
    0|0
  • Hayııır

0|0
    0|0
  • Ne alakası var git tabi..

0|0
    0|0
  • kendi kendini yadirgarsin :D

0|0
    0|0
  • Ya sacmalama kalk git izle :D

0|0
    0|0
  • Saçmalama git, iyi seyirler :)

0|0
    0|0
  • Ne alaka sinemaya damsizda giriliyo kimene git sen

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11

Erkekler Ne Diyor 26

• Ne alakası var abi , sinema seks yerimi mk, karanlıktan anlayisin bu mu senin

0|0
    0|0
  • Bak Çarşamba günü Hobbit Beş Ordunun Savaşı, çıkacak. Arkadaşın yoksa, sktr et;filme bak sen :D.

0|0
    0|0
  • Kim ne diyecek
    Kendiniz keyif aliyorsaniz.
    Ben de bazen giderim
    Hatta salonda bir basima izlediğim de oldu mekani kapatmisim gibi :)

0|1
    0|0
  • sinema çift çift mi gidilmek zorunda. sevgilimiz yok ya da arkadaşlarımız müsait değil. tek gidemeyecek miyiz? git bence. en fazla komedi filmiyse gülerken kötü olursun ama sorun yok :)

0|0
    0|0
  • yadırgayanlara sağ elini göster.

0|0
    0|0
  • Sinemanın amacı zaten film izlemek değilmi asıl orada öpüşenlere senin yadırgayarak bakman gerek amacın dışına çıkıp zevk uğruna para veren gençlerimiz boş ev bulamadığındandır... Yoksa senin için rahat olsun senin gibi birçok insanda orda tek olacak

0|0
    0|0
  • ne alaka kardeşim pavyonamı gidiyorsun yahu, sinemaya gidiyorsun öpüşen kendi utansın sen ne çekinecen

0|0
    0|0
  • Niyemiş? Canın ne isterse yap.

0|0
    0|0
  • Yadırganmaz ama ben hoşlanmam hem zaten sınemayı da sevmem darlanırım !!!

0|0
    0|0
  • sıkıntı tınne gözüm... sen sinemana git kimsenin dediğine diyeceğine bakma... hayat senin hayatın istersen sülaleni alıp öyle gidersin,

0|0
    0|0
  • Gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Yıllardır tek giderim ben.

0|0
    0|0
  • neyin kafasını yaşıyon git tabiii ne olcak

0|0
    0|0
  • Hep kendi basima gidiyorum
    Ne derlerse desinler cok umrumda sanki :)

0|0
    0|0
  • Ben yanlız gidiyorum zaten gittiğim filmler argo kelimeler olduğu için kız arkadaşımla gitmem

0|0
    0|0
  • yadırganmazsın ama kendini biraz yalnız hissedebilirsin diğerlerini görünce

0|0
    0|0
  • Arada yalniz gitmekten keyif alirim niye oyle dusunuyorsun ki?

0|0
    0|0
    • ben kendimi diken üstünde hissediyorum sonuçta bizim şehirde tek başına sinemaya giren görmedim

• Kendine ozel bir zamana ayir gunduz vakti filmini keyifle izle dilersen alisverisinide yap yemegini ye sonra arkadaslarinlada bulusursun ozel hissettiriyor kendimi filmede odaklanirsin rahatla kardesim

• Sinema seks mekanı değil oraya film izlemeye gidiyosun seks yapmaya değil oki.

0|0
    0|0
  • Giden sevgilileri görünce bir garip olursun.

0|0
    0|0
  • yok bea bende çok gittim tek olarak sadece sen değilsin tek gitmek istiyen

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor... ;