Her kitabı okur musunuz?

Her kitabı okur musunuz? Güvendiğiniz dostlarınızın tavsiye ettiklerine mi öncelik verirsiniz?

0|0
1712

En İyi Kız Görüşü

• okumam kitabın başnda az çok anlarm sevip sevmiceimi

0|0
    0|0
    • Kapaklar yeter mi?

• resmine bakıp almıorm kitabı elime önce arkasndan konusuna bakarm ilk izlenim odur sonra bi 30 sayfa falan okurum dikkatimi çekerse devam ederm zorlamam.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• hayır. Seçerim.

0|0
    0|0
  • Her kitabi okumam.Çok fazla seçiciyim bu konuda.Önceliğim kendi seçtiğimdir.Sonrasında tavsiyeleri değerlendiririm,ama önce araştırırım netten nasıl bir kitap bir fikir edinirim,ondan sonra alırsam alırım.

0|0
    0|0
  • tavsiyelere öncelik veririm..

0|0
    0|0
  • her kıtabı okumam konusu ve dıs kapagı benım ıcın onemlıdır yazıları buyuk olmalıdır aynı tarz okyan arkadslarımın kıtap onerılerıne oncelık verırım.

0|0
    0|0
  • Ben başkasının söylediği kitabı pek okumazdım , o önyargıyı kırdım

0|0
    0|0
  • Tavsiye edilen kitabın türü beni çekiyorsa okurum ama sevmediğim tarzda bir kitapsa okumam.

0|0
    0|0
  • Her kitabı okuyamam mesela tarih ama arkadaşımın okuma zevki iyiyse ki genelde öyledir göz ardı etmem

0|0
    0|0
    • Ben de tarih öğretmeniyim sevindim buna.

• hayır okumam tavsiye üzerinede kitap okumam ilgi alanlarım merak ettiğim konular üzerindedir tercihlerim

0|0
    0|0
  • Binlerce tavsiye geldi gidipte almaya üşendim. Arkadaşım okuyup beğendiyse kitaplığından alır eve getiririm işte.

0|0
    0|0
  • Tavsiyeler önemlidir ama öyle herkesin tavsiyesi de olmaz tabii.

0|0
    0|0
  • her kitabı okumam, tavsiyelere de kulak veririm ama benim okuduğum türler bellidir zaten.

0|0
    0|0
  • İİlgimi çekeni okurum

0|0
    0|0
  • her tavsiyeyi okuyamam ama olabildiğince değerlendiririm

0|0
    0|0
  • seçerim,didiklerim,araştırırım..

0|0
    0|0
  • belli olmaz ancak ilgi alanı ile dogru orantılı