Önerebileceğinizzz kore drama varmı?

ya da yabancı bilim kurguda olabilir?

Güncellemeler:
romantik komedide olabilir ya :)
Önceliğim kore dir :)

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• My Girl Friend is gumiho
    Cunning Single Lady
    I hear your voice
    Master Sun
    City Hunter
    A Gentlemans Dignity
    Queen İnhyun s man
    Heartstring

0|0
    0|0
    • aralarında izlemediğim cunning single lady var :) teşekkür ederim önerin içinn

• Rica ederim. daha yazardımda hem sarjım az hem de aklıma gelmedi ama romantik komedi olarak en begendiklerim bunlar.

• gerçekten çok kibarsın çok teşekkrler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Tek bir tane kore dizisi izledim o da guzeldi adı Nice Guy..

1|0
    0|0
  • 7 numaralı hücre

0|0
    0|0
  • I * sorry I love you ömrümde izlediğim en güzel kore dizisiydi ve konusu dram

0|0
    0|0
    • kore film ya da dizisi izleyen yoktur diyodum ama varmış sevindim :) o diiziyi izledim :)

• bin jip

0|0
    0|0
  • Denizler İmparatoru izle

0|0
    0|0
  • Kore ne la. Turkler bittide orami kaldi

0|0
    0|0
    • canım senin bakış açın biraz dar heralde. herkez aynı olacak diye bir kural yok.

• koreyi öğrenene kadar herkeZ yazmamayı öğren. ulaan görende ayda bir koreye iş seyahati yapıyon sanacak nerden çıktı bu kore saçmalığı. ohh be rahatladım yavv kusura bakma artık

1|0
    0|0
    • zekana hayran kaldım farkındaysan s ve z harfi üst üste. insanları yargılamadan önce bakman gerektiğini düşünüyorum. Türkiyede kore fanı oldukça fazla bence yobazlıktan kurtul da çevrene bak. Şunuda söylemek gerekirse laf sokma çabasına neden girdiğini bilemem aama insanların zevklerine saygılı olmak zorundasın.

• :D miracle in cell no:7 izleyebilirsin

• bende tavsiye edecem cevapsız çağrı mıyı neydi öyle bişey hairka aynı filmin amerikan versiyonu var ama duygu eksik. kim basinger var ameirkan versiyonunda neyse yav sağolasın bakim izlerim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;