Erdek-Kuşadası-Didim hakkında bilgi verecek kimse var mı?

Erdek-Kuşadası-Didim Hakkında bilgi verecek kimse var mı.?

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Erdek e gitmedim ama Kuşadası mı Didim mi derseniz Didim derim. Denizi, mekanları herşeyi çok güzel size bu konu hakkındaki en güzel bilgiyi google amca verir.

1|0
    0|0
  • güzel yerler tavsiye ederim kuş adası

0|0
    0|0
  • aralarında tercih yapmak zorundaysann ..

kuşadası didim erdek sıralamasıı olsun ..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle didim. Bizim didimde, dedemlerin kusadasinda yazligi var. Didim daha hareketli canli altinkum efsane zaten Turkiyenin en iyi denizi bence

0|0
    0|0
    • sezon hakkında bilgin var mı peki..?

• peki eylül ortasında gitsek denize girebiirmiyiz giren olur mu ?

• Ben hic eylule kalmadim da cok kimse olmaz buyuk ihtimalle. Mayis ve eylul tenha ,haziran sonu temmuz,agustos yogun gecer her yerde

• Erdek, biraz daha ailevi tarzı mütevazi bi yer...Kuşadası ve didim ise daha çok sosyeteye hitap ediyor, bodrum-kemer vs. gibi...ama güzellik bakımından soruyorsan 3'üde güzeldir...

0|0
    0|0
  • Var:)

0|0
    0|0
  • kuşadası gecesı gunduzuyle eskı tadı olmasada guzeldır ama didim ve erdeğe gıtmedım...

0|0
    0|0
    • peki sezon kapanışı hangi ay/gün oluyor.

• denize giren çok oluyor mu eylül ortasında..?

• bilenler denizi girerler cunku kus adasıda olsa denız gec ısındı ıcın ancak eylulde sıcak olur...:))) yanlız sadece kıyılar ruzgarlı olur :)) :)) sakın plajlar bulursunuz :)) :))

• İsimlerini biliyorum.

0|0
    0|0
  • kuşadası didim hakkında bilgi verebilirm

0|0
    0|0
  • Genellikle Barcelona,Miamı,Nice Tercih Yerlerimdir,Oralar Hafif Sikletir Benim İçin...

0|0
    1|0
  • çok eglencelı yerler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;