Yemek yapmayı Biliyor musunuz? :)?

Ben bilmiyorum Yani Mutfaga Girdiğim Zaman Kendi basıma İcat Çıkarırım Önce tarıfıne bakarım Onun ustune birşeyler Katarım Hepside Mükemmel Olur Kesinlikle yemek yaparken katı yağ Kullanırım bırde et ya da tavuk suyu Çok lezzetli Oluyor Bugunde Karnıbahar yaptım :) Hatta dalga geçmeyin ama Annem Börek yapıyordu yanına gittim ellerini yıkatıp mutfaktan çıkardım O böreklerı yapamaya ben devam ettım yaptıktan sonrada Böreklerin Üstüne katı yağ sürdümm Çok Güzel Olduu :)) Siz icat mı çıkarırsınız benım gıbı Yoksa Tarifine göre Mi yaparsınız? :)

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• Arife tarif gerekmez yapabildiğim yemekler say say bitmez tavada yumurta, yumurta salatası, haşlanmış yumurta, omlet, rafadan yumurta, melemen, patatesli yumurta, kıymalı yumurta

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Yemek konusunda biraz fazlasi var :-) her turlu yemegi yaparim adinin solenmesi yeterli ama keyifli olmam lazim isteyerek yapmam lazim icimden gelmezse denk dusmez yemek :-)

0|0
    0|0
  • eski kız arkadaşıma yapmayı sevdiğim yemek mantarlı tavuk sote ve tavuk fajitaydı tatlı ise çilekli cheesecake

0|0
    0|0
  • Yemek yaparım anlarım..
    Farklı lezzetler ararım kitabına uymaktan ziyade damağa herzamanki tatların ötesinde yeni bir lezzet dokusu açmak iyidir (; fazla yağ kullanma ama..

0|0
    0|0
  • Yemek yapmayı biliyorum
    Bazen bilmediğim şeyleri tarife bakarak da yapabilirim

0|0
    0|0
  • Menemen yapabiliyorum bir tek.
    Acili yaparim güzel olur.

0|0
    0|0
  • Tarife göre yapıyorum ama ortaya icat çıkıyo hep :D

0|0
    0|0
  • Yemek yapmayı bilmeyen kız mıııı :O

0|0
    0|0
  • Biliyorum yapamayacağım yemek yoktur:)
    Erselin Mutfağı ahah:)

0|0
    0|0
  • çiğköfte yuğururum ayaklarımla

0|0
    0|0
  • Hem de harika yapabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Becerikliyim hiç mütevazi olamam elimin de lezzetli olduğunu söylerler ama bilemiyorum

1|0
    0|0
  • Aç kalmam, aç bırakmam. Ama çeşit skalam geniş değil.

0|0
    0|0
  • Tarifi Olduktan sonra yaparım her yemeği

1|0
    0|0
  • Annem o böreği asla bana emanet etmezdi çünki biliyor ne olacağını :D bende yeni birşeyler icat etmeyi severim hamur işlerine pek elim yatkın olmasada yaş pasta 🎂 benim işimdir pastanede satılanlardan daha güzel olur benimkisi :)

0|0
    0|0
  • El lezzeti diye bisey kesinlikle var. Bende yaparim yapmasinada pek yemek yemiyo sevgilim simdilik. Ben kilo aldirabilcekmiyim görcez :)

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;