Hayatınızın filmi?

Sizi üzerinde en çok düşündüren, film bitip gerçeklere döndüğünüzde en çok afallatan ya da içinden hiç çıkmak istemeyip orada yaşamak istediğiniz o film, hangisi?

Beni Mr. Nobody çok afallatmış ve kararlarımı alırken daha dikkatli olmamı sağlamıştı. Elbette bir süre için. :) Ve de her yaz tekrar izlediğim film serisinin The Lord Of The Rings olduğunu düşünürsek sanırım Orta Dünyada bir gezintiye çıkmak isterdim.

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

• big fish beni çok düşündürmüştü olaylara bakış açımı değiştirdi adeta ama tabiki 8 10 kere izlediğim yüzüklerin efendisi gerçeği de var :)

1|0
    0|0
    • hahaha big fish'i duymadım ama 8-10 kere izlediğin LOTR yabana atılmıyor ve eğer bir kere olur da unutursam kendisini aldatmış hissine kapıldığım bile oluyor. :) Kıymettliimiiss o bizim. :)

• hobbit 3 çıktıktan sonra konuşucaz senle unutma bak :)

• :) tamamdır :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• "Gadjo dilo" Çingenelerin hayatına keskin bir giriş yapan bu filmde inanılmaz bir kültür farkındalığının içine giriyoruz modern bir gencin çingene kıza aşık olması sonucunda yaşadığı kültür şokunu o kadar efsanevi ve duygusal anlatılmış ki 2000'lerde izleme fırsatını bulduğum bu film "Tony Gatlif" i ayakta alkışlamama neden olmuştur.

1|0
    0|0
    • Daha önce ismini duymadığım bir film. En kısa zamanda izlemeliyim o halde. :)

• ölü ozanlar derneği, bir rüya için ağıt, umudunu kaybetme, akıl oyunları.. tokat gibi inmişti yüzüme bu filmler.

1|0
    0|0
    • Bir rüya için ağıt nasıl? türü ne? :)

• başta uyuşturucu olmak üzere bütün bağımlılıkları eleştiren bir film. türü dram.. rüyayı yaşarken, ağıt yakmaya nasıl yol alınır onu anlatan bir yapım. eğer izlemeyi düşünüyorsan, izlediğin en iyi dram filmleri arasında bir yer ayırt :)

• Yeşil Yol sinemada böyle bir film bir daha göremem herhalde

1|1
    0|0
  • Leon-aşkın gücü benim flimimdir..

1|0
    0|0
  • Babam ve Oğlum tek gecerim neymiş o titanikler falan bu filim kadar etkiledimi hiç birinizi bırakın şu yabancı sevdasını bu filim süper...

1|0
    0|0
    • Sen şu dün acayip soru sorup da tüm bayanların soruna bakmasını sağlayansın. :) Ben de havada ego kokusu alıyorum diye cevap verenim. :) Babam ve oğlum çok güzeldir o ayrı. Ama ben daha çok fantastik sevdiğim için beni yadırgamazsın herhalde. :) Filmden çok o ortamı yaratan adamın zekasını kıskanırım ki yazar gerçekten harika bir iş çıkarmış, bunu filme dökerkende bir başyapıt oluşturmuşlar. Sorarım fantastik olarak ülkemizden ne kadar güzellikte bir film çıktı?

• mr nobody hoş tabiki ama benim için matrix ve vanilla sky. mantığa yönelmemi kolaylaştıran filmler olmuştur her zman :9

1|0
    0|0
    • Matrix'i izlemedim ve izlemeyi düşünmüyorum. :) Vanilla Sky'ı çok tavsiye eden oldu. :)

• bende tavsiye ediyorum matrix bir şaheser izlemelisin en azından ilk filmini :)

• Akıl Oyunları

1|0
    0|0
  • The matrix ve inception

Game of thronesi izlerim bende:)

1|0
    0|0
    • inception da çok kafa yapan filmdir. :)
      Game of thrones iyi bir dizidir. :)

• Senaristi dedi :) Belki değildir ama olursa çok büyük hayal kırıklığı. Carolla bile olmasını tercih ederim :D

• E yani öyle olmasindansa carol iyi bir tercih gibi gurunebilir:)

• Kaybedenler kulubu ;) ya da limit yok

1|0
    0|0
  • The Green Mile...

1|0
    0|0
  • dövüş kulübü üstüne tanımam :)

1|0
    0|0
  • sorayayı taşlamak, yeşil yol, piyanist, anestezi izlemediğin varsa izle mutlaka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;