Neden profillere resim koymakdan çekiniliyor

günaydın arkadaşlar.bakıyorumda çoğunluk nedense profillerine resim yüklemiyor.ben yeni üyeyim bu siteye eğer bir sakıncası varsa söyleyin bizde kaldıralım resimlerimizi.

0|0
96

En İyi Erkek Görüşü

• Bence koydum bir sakıncası yoktur heralde hesap çalınması diye birşey yok.Çogu kişi de kendine güvenmedigi için koymuyor zaten kaçak dövüşüyorlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• İster koyarsın fotonu ister koymazsın bizene , bu sizin içinde geçerli ... Neymiş efenim paşa gönlün bilir ...

2|1
    0|0
  • Ben CİA tarafından kırmızı bültenle aranmakta olan azılı katilim.Tanınmaktan korkuyorum:)

1|2
    1|0
  • paşa gönlümün isteği...

1|0
    1|0
  • Evet tanıştıktan sonra Insanlar birbirini görse çok daha iyi olur Bence ;)

0|0
    0|0
  • burayı bilmm ama benm kardesmn basna geldi resmi alındı bi videonn sonuna koyuldu kötü bi video degldi ama kötü de olablrdi erkkleri bilmm ama kızlar için her zamn ii olmuo..

0|0
    0|0
  • resim koyarsak hiç rahat vermezler ondan koymuyorum ben :) zaten bu resimle bile 1000 tane adam ekliyor :)

0|0
    0|0
    • cok talıbınız var demekkı.bu ekleme olayı nasıl oluyor bızı neden kımse eklemıyor :D

• Kafama gore koyup kaldırıyorum.

Hayvanat bahcesi girisleri ne kadar oldu ?

0|0
    0|0
    • 5ay once enson gıtdıgımde 15tl ıdı sımdıde o kadardır herhalde yada enfazla 20 olmuştur.

• hm.degismemis pek.tesekkurler

• rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• herkesin niyetini bilemezsin o yüzden böylesi daha iyi.

0|0
    0|0
  • güzel olsam resmimi yüklerdim ama değilim:p

0|0
    0|0
    • bız sankı yakısıklımıyız.ama enazından ınsanlar kımle muatap oldugunu gormek ıstıyor.onun ıcın yukledım.

• Belki fotonu koysaydın sana aşık olacaktım nerden biliyon :) ikimizinde kısmetini kapattın .d

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben Mossad, da çalıştığım için burda bazı cia fb ajanlarını arıyorum gören varmı acep

Üzerlerinde pembiş tişhört ve kısa mini şort olan yavrılar

0|0
    1|0
  • Tipimden felan utandığım yok ama genelde resim çekilmeyi sevmem daha yeni uye oldugum bi site için telefon yada kameradan resim cekip pc ye atıp profile koyucam bunu söylemesi bile usenmeme neden oldu(Mendoksi) Üşenmicekse biri adresimi ve şifremi vereyim gelsin fotografımı cekip koysun''

0|0
    0|0
  • benim öyle bir çekincem yok fakat koymayanları anlayabiliyorum kimisi iş nedeniyle çekiniyor başıma iş ortamında sıkıntı gelir mi diye. kimisi de fazla mesaj gelmesin diyedir.

0|0
    0|0
    • resım koyunca fazla mesaj gelmıyorkı.sebeb olarak onu gorenler cekınmesın bence.cunkı hıcbır etkısını ben goremedım :D

• Şuana değin yapılmış bir resmim yok ondan profilime resim koymuyorum!Fotoğraf neden koymuyorsun diye sorarsan eğer kendime dair o kadar bir öz güvenim yok : ))

1|0
    0|0
    • ya arkadaş nasıl biryer burası bazısı yazım hatası arıyor.bazısı kelime hatası.burda cümle kurarken bile yüklemin sonda olması gerek yoksa hemen eleştiri alıyoruz :D

• Foto koymanın sakıncası o olabilir elestri geldiginde fişleniyorsun sonra diyorlar aha bu cocuk o işte foto oldugu için :)

• Hertürden insan var burda önyargı olmazsa daha net cevaplar alınır.

Resim koyarsanda canlı olması lazım biraz efektli.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;