Amerikayi muslumanlar kesfetmis biliyormuydunuz?

Recep tayyip erdoğan'ın bugün "amerika'yı müslümanların keşfettiği" iddiasını ortaya attığı meşhur konuşmasında verdiği bir detaya göre 1866 yılında yola çıkan iki osmanlı gemisinin başardığıdır. dikkatinizi çekiyorum; 1866 yılında... Eh artık saksakcilar baslar ne muslumani mk recep tayyip erdogan kesfetmis diye

https://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=27583799

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• Haberin hepsini okuyamadım yani okusam da bir şey katmaz bana :)) haberler bile komedi programı oldu. İsyan edersem sebebim bu adam olcak " ne yaptık da başımıza bu geldi, isyaaan "

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Malesef televizyon izlerken rast geldim ve direk değiştirdim. Ama cahili kandırmak çok kolay olduğu için eminim inanan lar olcaktır.

0|0
    0|0
    • Asagidaki yorumu oku anlarsin :)

• Galiba seni yanlış anlamış. O seni tayibe inanıyo zannetmiş gibime geldi :D

• Fark etmez cahilliğini belli ediyor konustugu kelimelerle

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen nasıl benim padişahımın sözleriyle dalga geçersin?

Sen nasıl benim biricik aşkım hayatım bebeğim cumhurbaşkanıma laf edersin..

Sen nasıl benim tatlı mı tatlı, uzun mu uzun, karizmatik mi karizmatik cumhurbaşkanımla, başbakanımla, yök başkanımla, valilerimle, bakanlarımla, başbakanımla, genel kurmay başkanımla, medya patronlarıyla, tüm devlet kurumlarının başkanıyla dalga geçersin?

Sana bu yetkiyi kim verdi? Tarihi cumhurbaşkanımdan daha iyi kim bilir ulan?
    Adam mısın ulan? Adres ver adres !!!

Tarihi tarihçilerden öğrenecek değiliz !! Bence o tepeye cami çok mu çok yakışır..

0|0
    0|0
  • 1178 olduğunu söylemiş senin site açılmadı. herhalde tayyip in 1866 da amerika da insanların yaşadığını bilmiyor diye düşünmemişsindir umarım. eğer düşündüysen zeka seviyesini merak ettim.

www.milliyet.com.tr/.../

0|0
    0|0
    • 1866’da iki Osmanlı gemisi Basra’ya ulaşmak üzere İstanbul’dan ayrılmış ama yollarını kaybederek Brezilya sahiline varmışlardı tam oku önce ;)

• Sen peçeteden kendi imkanlarınla mı türedin lan?

0|0
    0|0
    • Ahahaha konusma l*n bebe varsa cevabin ver yoksa alkis tutmaya devam et

• gerizekalı cahil çomar amerika 1492 yılında keşfedildi 1800ler ne amg gerizekalısı l*n ne salak adamlarsınız yaaa gerçi g. öt kılıymışsın normal sende bu aptallık.

• Ahaha he he pek bir atarlandin yoksa sende mi tayyibe dokunmak sunnettir karimi anami nikahina vererim diyenlerdensin

Yükleniyor... ;