Boğaz hakikaten ilham veriyor mu?

serdar ortaç demiş ya öküze bile ilham veriyor. benzetmek gibi olmasın kendimi çok iyi hisssediyorum boğazda gezerken .. kendi kendimi gaza getirme çabası mı yoksa hakikaten mi öyle. boğaz bambaşka yaa.. her yeri .

0|0
109

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Öyleyse ben de gelırım bır ara

0|0
    0|0
  • bir gün istanbula yorum düşerse bogaza gidicem bakıcam kendimi iyi hissedecekmiyim.

0|0
    0|0
  • İlham veriyor mu bilmem ama gaz verdiği ortada. :)

0|0
    0|0
  • bogaz degıl bnce su :)

0|0
    0|0
  • Bendensin! :)

0|0
    0|0
  • istanbul güzel çok güzel çokk çokk güzel..

0|0
    0|0
  • Bir boğaz tutturmuş gidiyorsunuz. Yok ilham milham vermiyor.

0|0
    0|0
  • rakıcıların has başkenti...gel de içme !

0|0
    0|0
  • Sudan sebepten :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen simdi Siir Kitabida cikarirsin Gaza gelip hehe :))))

Bogazda yürürken her Adim esen Rüzgar yüregimdeki yanan atese melhem oldu Bogazin

Mavi derinlikde Ruhunun berrakligini Gördüm bogazda yürürken Sana nasil asik oldugumu

Söyledim isde Bogazda yürürken Gaza nasil geldim Sana Evlenme Teklifi Yapdim dermisim

hehe...

Nasil arkadasim begendinmi esinlenerek biraz Samata biraz Farklilik olsun diye takildim.

Eger üzdüysem Affet ama maksat Paylasim.

( yazdiklarim Yüregimden Kopyalandi ) Paha Bicilemez

Saygilarimla

Kaya

0|0
    0|0
  • kafa boş olmalı insanın ilham alması için birde kafa boş ve boğazdaysan bir kitap bile yazabilirim

0|0
    0|0
    • seni takdir ediyorum özel sektörde iş hayatında onca zorluk var ve kafanı toparlayabilyorsun

• teşekkürler, evet öyle birde ben patronum, yani düşünmem gereken o kadar çok şey varki

• Serdar Ortaç da zamanında; 'Öküze bile ilham verir boğaz' demiş ama kendisine pek yaramamış anlaşılan. neden bu örneği verdim bende anlamadım şimdi!

0|0
    0|0
  • Sizi uçsuz bucaksız, deniz kadar dümdüz Konya tarlarına davet ediyorum. İçiniz de olan bütün ilham yok olmazsa benim adımda Snow değil :)

0|0
    0|0
  • placebo etkisi :D

0|0
    0|0
  • hakkında bu kadar çok şarkı yazılmış bu kadar çok söz söylenmiş başka bir yer olmadığına göre boğaz gerçekten bambaşka bir yer.

0|0
    0|0
  • puhahahahahahah serdar ortaça mı ilham geliyomuş ? :D

0|0
    0|0
  • bozuk hacı şu aralar hiç ilham vermiyo

0|0
    0|0
  • serdar ortaç'a verdiği ilhamla ne salak şarkılar çıktığı ortada. bi işe yaramıyor yani :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;