Gölgelerin gücü adına, Voltran'ı oluşturalım mı?

Sonra da Nils ile kaz kovalamaya gideriz. Belki yolda şeker kız Candy'ye rastlarız...

Yaşı 30 üzeri olanlar hatırlar mı çocukluğumuzun TV'ye yapıştıran çizgi filmlerini?

Benim asıl sorum yaşı 35 üzeri olanlara aslında, bi' onlar anlar, yahu n'oldu Marko'ya? :)))

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• donold duck

heidi

wikingler vardı buldummm diye bağırırdı birde uykudan önce vardı demi

madem voltran oluşturacağız 35+ grup oluştursak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Yakari ve Esteban vardı bir de :)

1|0
    0|0
  • Alf I cok severdim ben. Evin kedisini yemek icin ne numaralar yapardi. Sonra Charles is basinda vardi. Charles'in bas belasi kuzeni bulky :)

Cizgi filmlerden atom karinca, voltran, he-man, she-ra, jetgiller. Isim olarak emin olamadigim bir dizi vardi. Atli karinca olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Amcalar teyzeler basmış bu konuyu. Aman evlere ırak.

0|0
    1|0
  • Söylediklernizi net bir şekilde hatırlıyorum.30 yokum ama sorun olur mu : p hatta heidi ve onun keş köpeğini bile hatırlıyorum : p

1|0
    0|0
  • en sonuncusu çok komikti ama "ben deee başını ovuşturacaam" diye bağırırdı, abiler gülerlerdi anlamazdım. büyüyünce güldüm . oluşturmak - ovuşturmak. laf şakası yaparlarmış meğerse büyükler.

0|0
    0|0
  • Evet ya

çok güzel günlerdi

bizim çocukluğumuz.

0|1
    0|0
  • ben dötü olurum :D

0|0
    0|0
  • En sevdiğim dizi bu dünyanın dışından ve yarınlardan gelen kızdı!Bir doğru ahmetle bay yanlış vardı gine yanlışsınız bay yanlış derdi o zamanlar o çocuğa ne gıcık olurdum!

Uslu bir çocuk olursan şirinleri bile görebiliriz : )))

0|0
    0|0
  • she ra, ilk aşklarımdan biriydi.

0|0
    0|0
  • eyvah yaş 35 filmi tam sana göre :))

0|0
    0|0
  • voltranı ben bile hatırlıyorm

0|0
    0|0
  • niye gardaş sen he man misin :)

0|0
    0|0
  • Yapmayın böyle. Üzülüyorum :'(

0|0
    0|0
  • Ablaaaaa :(

0|0
    0|0
  • Marko da sorulduğuna göre yaş iyiden iyiye kemale ermiş :) ah heidi ah çocukluk aşkım :D

0|0
    0|0
  • A dog of Flanders'dan bahsetmemen üzücü.

0|0
    0|0
    • hiç hatırlamıyorum, acaba benim çocukluğumun sonrasına mı denk geliyor?

• çok eski hatırlıyor olmalıydın :/ link

ben 90 lı yılların başında trt de izlemiştim.

• Şimdi yaş iyice iyice ortaya çıkacak ama, 90'ların başında ben üniversitedeydim :( Malum, bi'sey olduk zannediyorduk kendimizi... 1975 yapımı diyor, 80lerde TRT yayınlamadıysa izlememiş olmam normal... Ama çok güzel bir hikayeye benziyor... Keşke izleseymişim :(

Kızlar Ne Diyor 6

• https://www.youtube.com/watch?v=2Qd_IsxgAf8 ben buna bayılırdım..şarkısını bile hala anımsarım..

0|1
    0|0
    • Şimdiki çocuklar Ben 10 felan izliyor benimde favori çizgifilmlerimdendir thundercats videoyuda izleyince içim bir garip oldu :)

• :)) bende izleyince öyle oldum..çocukluk anıları güzel..o zamanlar trt de yine evliya çelebi ile küheylan vardı hatırlar mısın? o geldi geçenlerde aklıma.. link

• 25im ama hatırlıyorum :) stv de miydi kanal 7 miydi aynı çizgifilm Allah ım bana güç ver diye kaldırmıstı kılıcını kopmustum :D:D

0|0
    0|0
  • Gencim daha hatırlayamadım:P

0|0
    0|0
  • gölgelerin gücü adına güç bende artıkkk he man değilmiydi o:))

0|0
    0|0
    • oydu :) bi de kiz kardesi vardi She-ra ama o abisi kadar afilli degildi :)

• evet bir de aslanı vardı titrek.o da edımlıktan çıkıp he man olunca kükreyen bir aslana dönüşüyordu:))

• erkek milleti dicem ayip olacak, o yuzden demiyorum, hehehe :P

• Siz bebeydiniz o zamanlar. :(

0|0
    0|0
  • ben sadece candy'i hatirliyorum

0|0
    0|0
    • sen daha gençsin :) döndün mü Kanada'ya? :)

• universiteye yakin bi apartman kiraladik. southda olacagiz cok merkezi bir yer aslinda harika bir yer ::))

• Simdiden gule gule oturun o zaman :) senin icin de iyi olmustur herhalde, universiteye yakin olunca...

Yükleniyor... ;