Blues ve jazz dinleyen arkadaşlar.. sizleri içeri alalım?

blues ve jazz dinleyen birisi olarak kendimi ayrıcalıklı hissediyorum, barındırdığı sanatçıların ne kadar özel isimler olduğunu söylemeye gerek yok. eric clapton dan elton john a, frank sinatra dan b. b king e bir çok efsanevi isim geldi, bazıları geçti. sizin en sevdiğiniz blues veya jazz şarkıları/sanatçıları kimler?

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Frank sinatra i love you baby şarkısını biri bana söylese aşık olurum lan. :D Blues brothers ta hoş en sevdiğim şarkıları 'everybody needs somebody' bunlar dışında bee gees te hoş :D hangi tarza girdiğinden pek emin değilim gerçi 'stayin alive' şarkısından hatırlarsın kesin :)) bobby mcferrin de hoş CCR (Creedence Clearwater Revival) hoş bu grupta hatta en sevdiğim şarkı 'have you ever seen the rain?' Immmmmm Damien Rice ta severim özellikle 'woman like a man' :D aklıma geldikçe yazarım

0|0
    0|0
    • Of ayrıca Elvis Presley den jailhouse rock :D

• blue grubu vardı bir zamanlar belki bilirsin, dağıldılar yaklaşık 6-7 sene önce. büyük hayranlarıydım onların. elton john ile birlikte söyledikleri sorry seems to be the hardest word tüm zamanlardaki en beğendiğim şarkı olabilir. ayrıca yine elton john dan dont let the sun go down on me yi de en iyiler arasına koyabilirim. bu arada i love you baby şarkısını ne zaman dinlesem duygulanırım, insanı inanılmaz etkiliyor gerçekten :) blues brothers demişken en çok hoşuma giden şarkısı shake your tail feather benim;https://www.youtube.com/watch?v=7Ka-rGmXr7A
      sayılacak o kadar isim ve şarkı var ki, benimde şu anda aklıma gelenler bunlar

• Evet ya shake your tail feather mükemmel :))) blue grubunu hatırlayamadım açıkçası elton johnda ise your songta güzel bence:)) senin dediğinede şimdi baktım o da güzelmiş :) duygulandırıcı :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Copy paste yaptım , alternatif isimler de var , ben elif çağları da çok başarılı buluyorum

0|0
    0|0
    • hugh laurie yi de dinlemenizi öneririm. son 2 senedir, oyunculuğu dışında müziğini de takip ediyorum. çok etkiledi beni

• Dinleyiyim tabi

• Louis Armstrong
    Birsel Tezel

0|0
    0|0
  • john lee hooker
    sugar pie desanto
    etta james
    popa chubby

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1