4 sezonu aşmayan bir dizi önerebilir misiz?

4 sezonu aşmayan, aşırı cinsellik içermeyenbildiğiniz güzel diziler var mı? Konusu fark etmez.

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

"Master of sex" bir bilim adamının kadınların cinsel eğilimleri ve orgazmda yaşadığı biyolojik ve fizyolojik durumlarını keşfini anlatan duygusal dram karışımı bir dizi... Her bölümde cinsellik içeren sahneler var ancak aşırı cinsellikten ziyade erotizm içeriyor diyebilirim...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Hangisi 4 sezondu hatırlayamam ama izleyipte beğendiğim dizinlerin bazılarını yazdım sana. Aklıma gelmeyen tonla dizi vardır daha ama şimdilik bunlar geldi aklıma :) İstediğini araştırıp izleyebilirsin.

Lost - Prison Break - Spartacus - Fringe - Supernatural - Davinci Demons- - Vikings - How I Met Your Mother - Friends - Arrow - Dexter - House - Big Bang Theory - Breaking Bad - Sherlock Holmes..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sherlock holmes.

3 Sezon. Her sezonda 3 bölüm var :) Çok güzeldir

https://dizilab.com/sherlock

0|0
    0|0
  • 4 sezon izle sende = )

0|0
    0|0
  • gotham ----çok iyi ya

0|0
    0|0
  • Bak game of thrones izliyorum arrow izliyorum vikings izliyorum ama the 100 var 2. sezonu yeni başladı ilk sezon ilk kac bölüm normal ama varya şuanki hali ile giderse fena patlar kesinlikle kaçırma

0|0
    0|0
  • Muhteşem yüzyıl :D işler güçler :D yaprak dökümü :D
    tabi yerli istiyorsn

0|0
    0|0
  • spartacus- prıson break

0|0
    0|0
  • lie to me

0|0
    0|0
  • Asmalı Konak :D

0|0
    0|0
  • Prison break süper ☺

0|0
    0|0
  • The Walking Dead Süper Ötesi

0|0
    0|0
  • Davinci demon's harika bir dizi mutlaka izle.. dizede konu osmanliya da dayaniyo

0|0
    0|0
  • arrow

0|0
    0|0
  • FRINGE... opusme sahnesi bole yok ve fantastik bilim kurgu turnden 4. sezon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor... ;