Oyuncuların sürekli değişmesine isyan etmiyorsunuz daha mantıksız ne var ki..! Not: günün isyanı.. siz isyan etmiyorsunuz. ?

Arka sokaklar, beni affet dizilerini bilenler bilir.. mesela arka sokaklarda Rıza baba karakterinin kızını oynayan oyuncu defalarca değişti.. çoban Hüsnü'nün küçük kızı sonra.. siz ailenizden biri gündüz çıksa akşam başka biri olarak gelse ne düşünürsünüz? Ne kadar saçma kadro hiç değişmemeli bence..

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Yaa, o dizi kaç senelik can mı dayanır? Değişir tabi..

0|0
    0|0
    • ya sen abin gündüz çarşıya gitse şöyle boyu biraz daha uzamış pos bıyıklı az daha tombulca bişey gelse hala abim abicim diye sarılırmısın? ya da eşin işe gitse başka bir adamı eşin zannedermisin.. kız kaç kere değişti ne lale tanıdı nede rıza baba.. adam birde başkomiser olmuş peeeh.. kızı on kere değişti adam hala kızım kızım diyor..

• Tamam arkadaşım anladık, bozmuşsun kafayı filmlerle dizilerle :DD

• ben bozmadımda yapımcılar resmen halkla dalga geçiyorlar ben buna bozuldum desem yeridir..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Sırf bu yüzden türk dizilerni izlemiyorum. İlk bölümü ile son bölümü arasında dağlar kadar fark oluyor

0|0
    0|0
  • Her şey bitti bir o kaldı.

0|0
    0|0
  • Türk dizilerinden fazla bir şey beklememek gerek

0|0
    0|0
    • çok sini edici bir şey.. baban sabah çarşıya gitse daha uzun boylu yüzü daha acayip hiç babanla alakası olmayan biri gelse baba demeyi hiç bir şey olmamış gibi onu baban olarak kabul edip normall hayatını sürdürürmüsün.. yoksa siz kimsinizmi dersin?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;