En güzel action filmleri hangileri? Canım sıkılıyor, tavsiye edebileceğiniz film var mı?

Canım sıkılıyor, tavsiye edebileceğiniz film var mı? Askeri savaş tarzı filmleri severim.. Vietnam vb yerlerde geçen..

Güncellemeler:
arkadaşlar, APOCALYPSE NOW ı izlicem ama sağlam bir online izleme linki bulamıyorum.. yardım...

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• İnce Kırmızı Hat

Windtalkers

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 8

• bir zamanlar askerdik =we were soldiers

Kapıdaki Düşman=Enemy At The Gates izlemiş olma olasılıgın yüksek ama ben savaş flimi dişinda bir seyde izlerim diyorsan Kanlı elmas=Blood diamond,Yalanlar Üstüne=Body of Lies bunlarda güzeldir carpişma=crash

0|0
    0|0
  • Lusacan'a ek olarak Müfreze, Black hawk Down, The General.. Yada sen şuraya bir bak..

link

0|0
    0|0
  • saving private ryan

enemy at the gates

stalingrad

ama eminim hepsini zaten izlemişsindir. )

0|0
    0|0
  • Platoon

Full Metal Jacket

Apocalypse Now

0|0
    0|0
    • Apocalypse Now hareket ve heyecan arayan bir izleyici için fazla ağır gelebilir Lusacan..bu film için biraz sineme kondisyonu gerekiyor diye düşünüyorum..

• Doğru diyorsun ama çeşke herkes izlese dediğim filmlerden.Aklıma sonradan gelen

chi bi:Çin filmi pek güzel

enemy at the gate:muhtemelen izlenmiştir

• Apocalypse Now ı izleyesim geldi de.. eski çekim pek hoşuma gitmez:)) ya ben karar verene kadar sabah olucak:))

• Olay doğrudan savaş alanında geçmese de Joint Security Area G. Kore ve K. Kore sınırında görev yapan askerleri konu alan güzel bir film. Özellikle Kore'ye ve Uzak Doğu'ya biraz aşinaysan seversin.

0|0
    0|0
  • Black Hawk Down fena değildir. İlle de savaş olmayacaksa Die Hard serisini tavsiye ederim. Ardından da Lethal Weapon serisi geçersin, gün biter... :)

0|0
    0|0
  • Vietnam dersen aklıma gelen ilk film The Deer Hunter olur. Diğerleri de zaten söylenmiş.

0|0
    0|0
  • kanlı elmas

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;