Bugün allah için ne yaptın?

evet arkadaşlar soru açık ve net bugün allah için ne yaptın

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ne yaptın? Sana ne kim ne yaptıysa yaptı? Elalemin ne yaptığı seni neden ilgilendiriyor? İnanç, kul ile Allah arasındadır. Sana ne kim ne yaptıysa yaptı. Gerçek hayatta da çıkıp karşıma biri bana bu soruyu sormaz ki, kafayı indireyim suratının orta yerine! Badem bıyık!

0|0
    0|0
    • kafa atıcakken dikkat ette kafa yeme sorduğum soru çkmu zoruna gitti bu kadar epki verdin a mlı götlü soru sorsam cevap verirdin ama

• Theokolis 3 Xper (18-24)
      yeni 14saniyeŞikayet
      Bu soruya saçma sapan cevap veren sigirlar var soruyu soran kardeşime Teşekkürler sorudaki amaç sizleri yargılamak değil dusundurmek ki sorunun asil sahibi Hz. ÖMER dir ve insanın her gün kendine sorması gereken bir soru

• E işte senin efendin Tayyip çok güzel işler yaptı! Evdeki Euroları oğluşuyla birlikte sıfırladı! Sen hala sor bu soruyu! Kusura bakma ama hiç birinizde ske sürülecek kafa yok! Gözünüz kör olmuş! Vatanı peşkeş çekiyorlar ona buna oy için siz hala böyle boş muhabbetlerdesiniz!

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah ıcın yapmıyorkı kul kendısı ıcın yapıyor. oruc tuttum

0|0
    1|0
  • Allah icin en guzel sey namazdir namaza basladim canım cok mutluyum allah herkeze nasip etsin

0|0
    0|0
  • imanli bir ateyiz olma yolundayım bu sorudan sonra mübarek :D

0|0
    0|0
  • yaptıgımı burada ıfsa etmkdn yana degılım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• böyle sorularla gelmeyin abicim ya allah için ne yaptın ne demek.

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapamadım...

0|0
    0|0
  • Bu soruya saçma sapan cevap veren sigirlar var soruyu soran kardeşime Teşekkürler sorudaki amaç sizleri yargılamak değil dusundurmek ki sorunun asil sahibi Hz. ÖMER dir ve insanın her gün kendine sorması gereken bir soru

0|0
    0|0
  • Hiç bişey yapamadım çünkü nefsim irademi yendi :(

0|0
    0|0
  • verecek cevabımız olmadığı için, sorun cevapsız kalmış abi.. insanlık ölüyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;