Ülkeler ve film sorunu?

Bildiğiniz üzere ABD kurtlar vadisini ülkede yayın yasağı koydu. Geçenlerde dracula filmine gittim. Ve yine burada bir konuda film konuşuluyordu bende dedimki Türkleri asagilamirlar kotu göstermişler keşke gitmeseydim sizde gidip para kazandirmayin serefsizlere diye. Simdi soru su benim bu mantıkla cevap veriyor olmam film anlayisimin olmaması mı yoksa gerçekten doğru birşey söylüyor olmammi özgürlükler ülkesi diye bilinen ABD bile yasak koyuyorsa benim bu şekilde düşünmem normal diye düşünüyorum.. ?

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• bildiğim kadarıyla zaten dracula da kazıklı voyvodadan bahsediyor ve tabiki Osmanlı'yı övmeyecektir en azından bu film izlenmemeli ha şöylede olabilir Osmanlı'ya karşı bir kuyruk acıları var bunu bu şekilde gideriyorlar ve bu konuda malesef başarılılar evet gidilmemeli düşüncen normal

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• dracula da türkler ne alaka?
    film eleştirmek için izlemelisin. izzlemeden eleştirmen garip olurdu. senin eleştirdiğin durumu mantıklı buldum. izlenmesin yayınlanmaz

0|0
    0|0
    • Türkleri kötü göstermişler ordan alaka.. Ben bunu söylediğimde eleştirildi o yüzden bu soruyu sordum teşekkürler :)

• Ben düşünceni yanlış buluyorum. Sinema'da izlediğin şey 1 saat, 2 saat her neyse sonuçta bir sanat eseri. Beğenmeyebilirsin fakat kimseyi buna karşı kışkırtmak ya da doldurmak türevi söylemlerde bulunman hoş değil. Kaldı ki sen eseri yorumlayabilecek birikime sahip misin orası da ayrıca tartışılabilecek bir konu. İkinci bir konu, senin düşündüklerinden film anlayışının olup olmadığını anlayamayız ki. Sadece anladığım kadarıyla baya kızmışsın :)

0|0
    0|0
    • Ben begenmemekten değil bizi aşağılayan bir film olduğu için gitmeyin dedim yoksa baska bir film olsun beğenmediğim gitmeyin demem çünkü herkesin zevki mizahi bir değil ben begenirim o beğenmez falan.. Çok kizdim çok. Biz hangi savaşta kadınlara tecavüz etmisiz halka zulm etmisiz 100.000 osmanliyi öldürüyorlar sözde. Neyse Ys yorum için teşekkürler.

• Yani o kaç yıl önce yazılmış bir roman işin aslı. Sen filmin senaryosunun yeni olduğunu mu zannediyorsun? Çok da takılmamak lazım. Türklerde evlere sarımsak asmanın da o zamanlardan geldiği bir dönemden bahsediyoruz. Elbette ki bizi mükemmel bilecekler diyemeyiz

• Bilmiyordum bak. Ama senin boyle dusunmen normal. Hem o ozgurluk diye cirpinan ulkede olanlari da gorduk. akillarini kullanip inandiklarini arastiramiyorlar daha. Bosversene sunlari:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;