Sefo, 2022 Altın Kelebek ödüllerinde En İyi Rapçi ödülünü aldı! Sefo'nun şarkılarını dinliyor musunuz?

zusikowa

Altın Kelebek ödüllerinde En İyi Rapçi ödülü Sefo'ya geldi <3 Siz parçalarını dinliyor musunuz?

Sefo, 2022 Altın Kelebek ödüllerinde En İyi Rapçi ödülünü aldı! Sefonun şarkılarını dinliyor musunuz?
Evet, çok seviyorum. Dinliyorum.
Hayır, bana hitap etmiyor.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sefo, 2022 Altın Kelebek ödüllerinde En İyi Rapçi ödülünü aldı! Sefo'nun şarkılarını dinliyor musunuz?