Latin dansı kursu alanlar?

Özellikle kursa giden veya gitmiş arkadaşların bakmasını rica ediyorum, bu yıl bizim lisede latin dans kursu olacakmış.
Haftada 1 saat dediler. bir yıl boyunca toplam 130 ₺ ödeyecekmişiz. Yani bir dönem 65 liraya tekabül ediyor.
Sizce haftada bir saatle ne kadar öğrenilebilir? Veya bu danslar hep bir erkek bir kız olarak mı yapılıyor?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Tango kursuna ortaokuldayken gitmistim haftada 1 saat yeterlidir ancak evde de tekrar yapman gerekecek
    Cunku partner uyumu acisindan her turlu teknige kendini hazirlaman gerekiyor
    bizim zamanimizda ucretsizdi sadece kiyafetlere para verilmisti

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Latin danslarından hangisi?
    Salsa mı Bachata mı?
    Haftada yalnızca 1 saat ile öğrenmeniz çok zor. Ayrıca Latin dansları genelde partnerle yapılmaktadır.
    Eğer dans partnerinizi tanıyor ve gün içerisinde pratik yapma şansınız varsa az çok öğrenebilirsiniz.
    Onun dışında zaten ritimleri, adımları felan öğrenme aylarınızı alacak.

Öğrenmek istiyorsanız daha nitelikli bir dans okulu bulun, ve tavsiyem kendi arkadaşınızla dans partneri olursanız daha rahat öğrenirsiniz.

0|0
    0|0
  • Haftada 1 saat yetmez birde latin gecelerine falan gitmen lazım pratik yapman için başka partnerlerle dans etmen lazım falan filan

0|0
    0|0
    • bir yıl olacak ama

• Ona bakma sen haftalık olarak 1 saat az pratik yapamazsn çok figür öğrenemezsin

• Burdaaaa :)

0|0
    0|0
  • Ya nerdeymiş o kurs ben de gitmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;