17 Aralık sürecini anlatan bir sinema filmi çekildi. Kod Adı K. O. Z. Şubat ayında vizyona girecek. Sizlerin görüşleri nelerdir?

https://www.youtube.com/watch?v=cV6whaLvDNw

17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sürecini anlatan yeni bir sinema filmi çekiliyor. “Kod Adı K. O. Z.” adlı yapımda dönemin başbakanı Tayyip Erdoğan'ı Orhan Kılıç canlandıracak.

Filmin tanıtım videosunda Cemaat’e dikkat çekildi. Tanıtım videosunda “Bu bir devlet meselesiydi. Her şey onlara emanetti. Hainler devleti satıyorlardı. Emniyetteki paralel güçler harekete geçmişti. Devlet düşmanları yine işbaşındaydı” ifadeleri yer aldı.

MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN HELİKOPTER KAZASI

Filmde helikopter kazası sonucu hayatını kaybeden ve suikasta kurban gittiği iddia edilen BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu da yer aldı. Bu kazada Cemaat’in parmağı olduğuna işaret edilen filmde Fethullah Gülen’in Yazıcıoğlu’nun ölümünün ardından “Bir gün vefat edersiniz bir gün sonra cenazenize ulaşırlar” şeklindeki sözlerine yer verildi. Tanıtım videosunda “Efendim helikopter düştü asker ya da sivil kimse bir süre ulaşamayacak” şeklinde konuşmalar yer alıyor.

ERGENEKON VE BALYOZ DAVALARI

Filmde, Ergenekon ve Balyoz davalarına da yer verildiği anlaşıldı. Tanıtım videosunda, bir kişinin telefonda “Hocam, size de yakın olan paşalar rahatsız oldukları şahısla ilgili birtakım şeyler yapmayı planlıyorlar” telefonun ucundaki diğer kişinin ise “Çok iyi olur” diye yanıt verdiği anlaşılıyor.

Tanıtım videosunun son bölümünde ise Bakara Suresi’nin 204. ayetine dikkat çekildi. Bakara Suresi 204. ayet ise şöyle: “İnsanlardan kimi de vardır ki, dünya hayatı hakkındaki sözleri senin hoşuna gider ve o kalbindekine Allah'ı şahit tutar. Halbuki O, İslâm düşmanlarının en yamanıdır.”

Senaryo ve yapım çalışmaları bir yıldır devam eden, yapımcılığını Parantez Film şirketinin üstlendiği “Kod Adı K. O. Z.”un çekimleri, kasım ayında başlıyor. Oyuncu kadrosunda Hazım Körmükçü, Turgay Tanülkü ve Tolga Karel’in de yer aldığı “Kod Adı K. O. Z.”un yapımcısı ise Uğur Yalçınkaya. Senaryosunu Parantez Yazı Grubu’nun yazdığı filmin Şubat ayında vizyona girmesi planlanıyor.

Güncellemeler:
Recep Tayyip Erdoğan'ı Orhan Kılıç canlandıracak.
www.hurriyet.com.tr/kelebek/keyif/27392090.asp

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

  • Cok merak ettim imkanim olursa mutlaka izlerim

    0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

  • B'nde Oynadım onda Hüseyin Karakterıyle

    0|0
    0|0
Yükleniyor... ;