İstanbul'un en güzel semti? :)?

Sence neresidir? :) ya da oturduğun semt mi en güzel yer? :)

Güncellemeler:
Cevaplar için herkese çok teşekkür ederim :)

0|0
3395

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 94

• kışın
    Gaziosmanpaşa
    okmeydanı
    kışın ise heryerde molotof var negzel ısınıyoruz <3 hdhdh

yazın
    tarabya - kabataş sarıyer
    yazın deniz kenarları hhem güzel hem serin

1|1
    0|0
    • Gaziosmanpaşa değil :) sultangazi ☺ bağcılar sarı gazi okmeydanı şişli taksim terörist yuvası buralar merkrzleri. Okmeydanı terörist yuvası şark kahvesi

• Sana en güzel yerleri sayayım.

Avrupa yakasında emirgan, tarabya, sarıyer, bebek, ulus, beşiktaş'ın yıldız ve etiler kısmı ama sakin olan yerleri. Nişantaşı berbat bir yer. Şişirme . Yeşilköy sahil kısmı bakırköy sahil kısmı ataköy sahil kısmı.. beylikdüzü adnan kahveci ve migros tarafları esenyurt büyükşehir durağı cumhuriyet mah. Geri kalan bir boka yaramaz büyükçekmece sahil albatros da iyidir

Anadolu yakası üsküdar, kadıköy moda , fenerbahçe, cadde bostan, . Riva, kızıltoprak, maltepe sahil kısmı , anadolu hisarı , beykoz , suadiye, şaşkın bakkal, ataşehir ama yeni kısmı, bostancı , şile sahilleri ,

1|0
    0|0
  • Beykoz :)

1|3
    0|0
  • İstanbulun güzel semti yok.. İstanbul bitmiş..
    Ama yatırım için İstanbul süper bir yer.. Özellikle de benim oturduğum çeliktepe 4. levent civarı "1 koy 3 al" türünden.. Taşı toprağı altın gerçekten..

1|0
    0|0
  • Nişantaşı, Taksim, Beyoğlu vee Kadıköy tabii ki :) her gelişimde bir. de Ortaköy'de kumpir yerim :)

1|0
    0|0
  • Sulukule

1|1
    0|0
  • Yaşamak için İZMİR ;)

1|1
    0|0
  • Hicbiyeri

2|0
    0|0
  • 1) Arnavutköy. Cumbalı evleri, dar sokakları
    2) Büyükada: Faytonlar, Endüstri çağını çağrıştıran saat kulesi ve limanı, Köşkleri... Anlayamazsınız... Ya da gittiyseniz anlarsınız bilmiyorum :D

1|0
    0|0
  • İstanbul'un en güzel semtleri Beşiktaş, Kadıköy ve Maltepe'dir... Ayrıca sahili olan her yer güzeldir fikrimce..

1|0
    0|0
  • Anadolu yakasının sahil ilçeleri yaşamak için idealdir.

1|0
    0|0
  • Neresinden baktığına bağlı:d tepeden bakarsan galata, sesini duyacaksan üsküdar, durup bir nefes alacaksan tarabya, çayını da içerim diyosan beykoz, yorgunluktan bayılmak istiyorsan bebek:d meraklıysan sultanahmet.

1|0
    0|0
  • Calistigim semt nisantasi cok guzel ama oturdugum yeri begenmiyorum:)

1|0
    0|0
  • Bostanci/suadiye

1|0
    0|0
  • Rumeli hisarı ve anadolu kavağı çevresi güzeldir,
    Ayrıca balat ve fatihin ara sokakları...

1|0
    0|0
  • gaziosmanpaşa, çünkü şanzelize kafe var asdfhj

1|0
    0|0
  • Eminonu hala eskiye dair hatiralar yasio

1|0
    0|0
  • Esenler kafa kesenler

1|0
    0|1
  • beykoz