Sevdiginiz insani ne kadar taniyabilirsiniz? Gone girl?

https://m.youtube.com/?#/watch?v=RrwjOtaKsHQ

Gone girl romanindan sonra beyaz perdeye donusen filmin fragmani hakkinda dusunceleriniz nedir?

Ilaveten; sevdiginiz insani ne kadar taniyabilirsiniz?

0|0
11

En İyi Erkek Görüşü

• bilmiyorum şimdi bu dönemde tatlı sözlere pek inanmıyorum gerçeklik bitmiş herkesin içinde bir kurt yaşar ve ne yapacağıın bilemyiz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Hem filmini izledim hem de kitabını okudum.
    Önce filmini izlemiştim ve çok olağanüstü değişik ve şaşırtıcı gelmişti, sonrasında da kitabını okumuştum ve kitabını filminden bile çok beğenmiştim. Her şeyden önce Rosemund Pike'nin rol kabiliyetine hasta oldum diyebilirim, çok iyiydi. Sadece Ben Affleck biraz durgun ve donuk oynadı, artık rolden kaynaklı mı bilemiyorum gerçekten. :)
    İlaveten... İnsanları onlar izin verdiği ölçüde tanıyabiliyorsunuz, ben buna inanıyorum. Doğru, bir insan ömür boyu bir maskenin ardında saklanamaz ama filmde de göründüğü gibi yıllar süren bir evlilikte bile çoook sonraları tanıyabiliyorsunuz aynı yastığa baş koyduğunuz kişiyi. Yani kandırılmak aslında çok kolay. Etraf öyle Oscarlık oyuncularla dolu ki...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;