Çocukken bayılarak izlediğiniz çizgi film hangisiydi?

Televizyonun karşısından ayrilmadiginiz başlayınca heycanlandiginiz çizgi film hangisiydi?

Benim Bugs Bunny ve Şirinler :))

0|0
60112

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 111

• Bugs Bunny, Bip Bip & Çakal, Şirinler, Tom & Jerry, Speedy Gonzales, Silvester & Tweety, Duffy Duck, Ağaçkakan ve o zamanın diğer güzel çizgi filmleri. Şu an açık olsun şu an da izler gülerim :)

0|0
    0|0
  • Ben jetix ciydim
    Andynin nesivar
    Roboroach
    Kids room 402
    Rockos modern life
    Afacan luie
    Cilgin korsan jack
    Pokemon

0|1
    0|0
  • Kayıp dünyalar..
    Orijinal adı "Les Mondes Engloutis"..

0|0
    0|0
  • Hic bayilarak izlemedim. Bayilinca bisey izleyemiyorum genelde :D igrencti biliyorum cekilebilirim :D

0|0
    0|0
  • He-man, red kitt, ninja kaplumbağlar, bugs bunny, tom ve jerry daha bir sürü :) ahh ahh çocukluğum güzel günlerdi.

0|0
    0|0
  • Samurai Jack efsane cizgo filimdi sonu yoktu sirf onun sonunu cekmek icin para biriktirmeye baslamistim :D

0|0
    0|0
  • heidi sylvester taş devri jetgiller vikingler bugs bunyy şirinler... pokemon ninja kaplumbağalar filan izlemiyodum sadece

0|0
    0|0
  • Temeel reyizi izliyordum ama hic bayialmadim birde su 3 kuruasluk mahlugu oldurup yemek icin butun servetine. TNT alan bir kurt vardi

0|0
    0|0
  • jet giller, sirinler, seker kiz candy :D tom ve jerry, temel reis, bizimzamanimizda azdi ama hepsi guzeldi be kardes

0|0
    0|0
  • Vikingler vardi kucuk bir viking li cocuk burnunu kasiyarak zekice fikirler bulup dusmani alt ederdi onu cok severdim bir de tsubasa tabii ki ;))

0|0
    0|0
  • ya ben kücükken hep at yarışı izlermişim ben ağladığım zaman annem at yarışını açarmış ben susarmışım * :Dd

0|0
    0|0
  • Bugs bûnny, beyblade, tom ve jerry, pokemon, silvester, taş devri ve jetgiller hatırladıklarim bunlar. :)

0|0
    0|0
  • Çizgi film ayırt etmiyordum ya. Ama en çok; Taş Devri ve Şirinleri seviyordum :D

0|0
    0|0
  • ablamla şirinleri asla kaçırmazdık :)) benim pokemon ve tsubasa vardı. ha bide avatar vardı :)))

0|0
    0|0
  • temel reis izlerdim daha doğrusu izlemek zorunda kalırdım aynı anda scooby doo vardı annem sırf ben ıspanak yiyeyim diye o herifi izlerdim hoş hala ıspanak yemiyorum :D Samurai X vardı 1 sınıfa başladığımda çok hoşuma giderdi sabah 5:25 de Kanal D de başlardı akabin de de Baykamber ya da ANA diye yerel dizi. aradada kaygısızlar çıkardı :D çizgi film demişsin de elim istemsiz bir şekilde dizileri kattı içine. şeker kız candy i izlerken üzülür ağlardım öğlenleri heidi dede aynı şekilde öğlenden sonraları loney tunes kuşağı vardı random birşeyler çıkıyordu onları izliyorduk işte :)

0|0
    0|0
  • Woltran, he-man, şirinler, tsubasa, Esteban, malmot, uçan kaz,

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    91

Kızlar Ne Diyor 60

• Bugs Bunny, şirinler, tom ve jerry, ninja kaplumbağalar, jetgiller, tweety. Bide adını hatırlayamadım bir kuş vardı bide tilkimsi bişey, kuş çok hızlıydı onu yakalamaya çalışırdı filan

0|0
    0|0
  • power rangers, ninja kaplumbagalar (mikalenjelooo) hizli road roanners (bip biiiip) , tom ve jerry (her zaman tomu tutmusumdur) slwester ve tweety, tazmanya canavariii :D, şirinler (uslu bir cocuk olursanz sizde birgun sirinleri gorebilirsiniz);)))

0|0
    0|0
  • lucky luke ''şanslı luk'' ama Türkçe'ye Red Kid olarak geçen başyapıt :D

0|0
    0|0
  • Bugs Bunny 😄 onun yüzünden havuç yiyormuşum paso😂

0|0
    0|0
  • pokemon , scooby, bugs bunny duff duck çok severdim ya :)

0|0
    0|0
  • Bakılarak izlediğiniz çizgi film derken :)
    bir tane vardı mekiği küçülterek insan vücudunun içine giriyorlardı ağzım açık izlerdim adını bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Cok izlerdim fakat en net teletabiler ve sirinleri hatırlıyorum :))

0|0
    0|0
  • Bugs bunny, twetty, tom and jerry, duffy duck aklıma gelenler :))

0|0
    0|0
  • sailor moon hastasıydım hele de o başlangıç müziği duyunca duygulanırım :D

0|0
    0|0
  • Sirinler. Ama bayildigim icin sonunu hep kaciriyordum.

0|0
    0|0
  • şirinler, tom & jerry, bugs bunny, road runner bide :))

0|0
    0|0
  • Tom ve Jerry
    Bugs Bunny
    Şirinler
    Casper
    Taş Devri

0|0
    0|0
  • Ay savascisi halada seviyorum Pokémon unda yeri ayri bende

0|0
    0|0