Satranç oynamayı biliyormusunuz? Satrançta genelde yenermisiniz?

Ben dün öğrendim çoktandırda oynamayı istiyodum kızçeler kızanlar
Ne bileyim satranç oynayabilen insanların zeki olduğu vurgulanıyor sizde aynı fikirdemisiniz?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• zihni geliştirdiği aşikar fakat derslere katkısı olduğu söylenemez bunun çok örnekleri var etrafta

0|1
    0|0
    • Tüh be :) bende heveslenmiştim akıllanırım derslerdede başarılı olurum diye çünkü herkes satrançta yenen insanların hayatın başka alanlarındada başarılı olduğunu söylüyo bana ben onların yalancısıyım

• eyv kardeş:)

• :) her zaman

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• zihni geliştiren strateji yeteneği kazandıran güzel bir oyun. ilkokulda seçmeli satranç vardı her sene seçerdim bayılırdım da ama sonra hiç oynamadım ve geliştirdiğim bütün taktikleri unuttum

0|1
    0|0
  • Rakibime göre değişir yenme durumum :D Mesela daha yeni öğrenmiş birisiyse hertürlü yenerim de, babamı bir türlü yenemiyorum bea :(

0|1
    0|0
  • Satrancta iyiyimdir genelde yenerim..

0|1
    0|0
  • Biliyorum iyi de oynardım genelde yeniyordum ama uzun zamandır hiç oynamadım unutacağım bu gidişle

0|1
    0|0
  • Biliyorum ama genelde yenerim diyemem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Biliyorum ancak oynamayalı yıllar geçti.

0|1
    0|0
  • Hayır zeki ile alakası yok ama zihni geliştirdiği ve düşünme mantık yürütmeyi çabuklaştırdığı kesin. Ayrıca rakip tanımam yensemde yenilsemde

0|1
    0|0
  • eskiden oynardım, zeki olmayan adam satranç oynamak istemez

0|1
    0|0
  • Oynarım ama her zaman yendigim söylenemez

0|1
    0|0
  • Ustasıyım Derecelerım var

0|1
    0|0
  • Bütün taşlarını toplarım şah tek kalır ama bir türlü mat edemiyorum :)

0|1
    0|0
    • Mat heralde vezir şahın yanına gelip yolunu tıkayınca oluyo bende tam bilmiyorum
      Acemiyim :)

• Benim derecelerim var satrançta. Hatta daha 2 hafta önce izmirde para ödülü kazandım. Favori acılışım e4'tür :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;