Küçük Ağa ve Medcezir izledigim de aşagılandıgımızı hissediyorum. Siz de hissetmiyor musunuz?

Zaten toplamda en fazla 4 5 bölüm izlemişligim var. Medcezirde sürekli zenginlerin tüm hayatı entrika tamam da Yaman diye bir karakter var mesela güya fakirmis onca sene ama bildiginiz zenginlerden daha entrika dolu zenginler bizi boyle mi goruyor? Serenay Sarıkayanın oynadıgı karakter ise bildiginiz bos ve sefil. Küçük Ağa ise daha beter bilmis cocukları severiz tatlı olurlar falan ama o cocuk ne oyle ya? Ukala, sımarık ve asırı rol yüklemisler küçücük cocuga. Sevimli mi oluyor simdi bu? Ya bir de Dogu kültürü mesela ne degisik oyle ya.

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• toplumun yarayan kanasına barnah bastın

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• bu dizilerin hepsi insanların kıymetli zamanlarını çalan, gerçek hayatla ilgisi olmayan, beyinsiz ve aptal bir toplum yetiştirmek için bilinçli olarak yayınlanan saçmalıklar... değerli zamanımı harcayacak çok daha güzel şeyler var...

1|0
    0|0
  • Ben de tam aksine bir durum oluyor

2|0
    0|0
    • :) malesef cok yüksek ücretler kazanılıyor ve asıl kotu olan millet bunlara hayranlık duyuyor

• Aziz Nesin 82 anayasası referandumla % 89 kusurat oyla kabul edildiğinde şöyle bir şey konuştu
      Türkiye'nin % 95 i gerizekalı diye...
      Adamın da dedigi gibi bu halk böyle olduğu sürece asagilayanlar cok olur

• Bunların hepsi populist toplumun sonuçları. Sürekli böyle yaşamları özendirmeye çalışıyorlar. Zengin ya da fakir olsun bu şekilde bir yaşam tarzı oluşsun diye yapılmış içi boş sadee boş insanlara hitap eden hayatta bir amacı olmayan insanlar tüketsin diye yapılıyor bu diziler. Bu dizileri izleyen gençlik neden ben güzel değilim neden ben yakışıklı değilim neden böyle zengin değilim diye sorguluyor kendini. Sonuç ise içi boş bir toplum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En son izlediğimde Küçük Ağa dizisini ablamla bir konu paylaşmıştım.
    Bu dizi çocuklara çok kötü örnek oluyor demiştim. Ve o bölümden dolayı tam da rtük tarafından uyarı almışlar ve cezaya çarptırılmışlar. Resmen küçük çocuklara kötü örnek oluyorlar.

Çocuklar henüz dizinin bir senaryodan ibaret olduğunu kavrayamıyorlar.
    Dolayısıyla gerçek sanıyorlar. O yüzden yapımcıların bunu dikkate almaları gerekir.
    Almazlarsa böyle cezayı yerler.

2|0
    0|0
    • Keske daha buyuk cezalar yeseler. Neydi o oyle

• Gerçi yeseler ne oluyor ki.
      Seda Sayan'da devamlı ceza yiyor ve programı kaldırılıyor. Bu kez başka kanalda yine aynı versionla karşımıza çıkıyor. :)

• Medceziri konusundan çoki kıyafetleri için izliyorum :D Konu çok sıkıcı ve saçma. İnsan izledikçe özeniyo zengin yaşamına

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;