Edebiyatcılar içeriye buyrun?

Roman yazıyorum sizce yetenek var mı?
İyi kötü eleştirebilirsiniz

Buyrun Wattpat linki; www.wattpad.com/.../24056169

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• kusura bakma haddim olmayarak ufak şeyler söyleyeceğim. biraz kafadan gibi olacak çünkü benim de pek bilgim yok fakat imla hatalarına dikkat etmelisin. *ünüforma değil, üniforma*
    saate göz attım saat daha yedi buçuktu. arada olması gereken noktalama işaretini unutmuşsun.
    *batıyordu. adeta beni giy dercesine. bu iki cümlede bir bozukluk var gibi geldi bana. ya üniforma adeta beni giy dercesine bana bakıyordu demeliydin ya da batıyordu. adeta beni giy dercesine bakıyordu bana. demeliydin. bence. elbiseyide değil, elbiseyi de. ucubucağı değil ucu bucağı değil mi o? bunlar gibi bir çok imla hatası var. bunlar çok da önemli değil çünkü, kitap halinde yaınevinden çıkarttımayı düşünüyorsan eğer, yayınlanmadan önce zaten bu imla hatalarını onlar düzeltir ama bir yazar olacaksın bence kendini geliştirmelisin. bununla ilgili kurslar var. gidebilirsin.

0|0
    0|0
    • ayrıca ne fasına değil ne pahasına

• Çok iyi anladım.
      Anlatım bozuklukları fazla. Uğraşıp bu kadar yazmışsınız çok teşekkürler. Düzenlemesini yaptıktan sonra yine size danışabilirmiyim?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Yeni olmana ragmen hic fena degil

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. :) Yapılan bir çok eleştiri var yalnız düzenleyp tekrar paylaşacağım yorumunuzu yine almak isterim.

Erkekler Ne Diyor 2

• böyle bir çaba içine girdiğin için bile tebrik ederim seni. ama okuduğum bir kaç sayfa da malesef çok fazla sözcük tekrarları ve anlatım bozuklukları farkettim. attığım her adımda ufak bir gıcırtı sesi geliyordu demişsin. gıcırtı zaten bir sestir. ayrıca gıcırtı sesi demen gereksiz sözcük kullanımından kaynaklanan anlatım bozukluğu yapmış. ilk cümleninizde uyanırkenki halinizi anlatırken çok fazla ilgeç kullanarak cümleyi uzatmışsınız. parmak uçlarımda yürümeye başladım bunun neticesinde cümleniz de malesef olmamış. sadece parmak ucunda yürümenin nedeninden bahsederken bunun neticesinde gibi daha ciddi durumlar için kullanılan bir açıklama öbeğini kullanmasaydınız olurmu. üslubunuz da biraz zorlama yazdığınız izlenimi uyanıdrdı bende. ben sizin moralinizi bozmuş olmayayım ama benim ilk bakışta gözüme batan hata demeyeyim ama kusurlar bunlardı. lütfen sen benim yazdıklarımı dikkate al ama asla şevkini kaybetme. çok güzel bişey için vakit harcıyorsun kitap yazarak. başarılar dilerim

0|0
    0|0
    • lütfen affet ama şunu da belirtmek zorundayım:dahalık kahvaltı hazırlıyacak bir yeteneğe sahip değldim diye bir cümleniz var. dahası şeklinde değiştirin bence:)

• Çok teşekkür ederim bu ilk yazım fakat velirmek isterim. Yazım hataları falan olabilir. Bilgisayardan düzeltiyorum bu düzeltilmemiş hali. Tekrar cümlesini başka kişilerde söyledi onuda düzelltim bayağı. Çok güzel eleştirdiniz gerçekten. :) Tekrar teşekkürler. :)

• Önce wattpat ve ünüforma şeklinde yazmaktan vazgeç

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;