Yeteneklerimizi geliştirip iş sahibi olabilir miyiz? Bunun için devletin bize sunduğu imkanlar neler?

şimdi okumamış veya okumuş ama istediği işi yapamayan yetenekli nice insanımız var. çok masraf etmeden bi vatandaş hangi yolları deneyerek kendi işinin sahibi veya bi iş sahibi olabilir. ben işkuru biliorum. ama oda ne derece aktif bilmiorum. yada işe yarıomu bilmiorum. başka fikirleri yada bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• bilgisayar ve internet teknolojisi oldukça ilerledi. internet videoları ve dersleri izleyerek yeteneklerinizi evinizde geliştirebilirsiniz. interneti olumlu yönde kullanmanızı tavsiye ederim. Doğru kaynaklardan bilgi almanız durumunda bilgi sahibi ve hatta meslek sahibide olabilirsin. internet üzerinden verilen kurslar sertifikalar mevcut durumda az miktarda bir sertifika sahibi olabilirsiniz. Geliştirdiğiniz yetenekleriniz ile bir kursa katılıp sertifika almanız iş olanagınızı oldukce yüksek tutacaktır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• kosgeb den araştırma yap, çok araştırdım, özellikle bayanların iş kurmalarında büyük destek veriyorlar. öncelikle ne iş yapmak istediğini aklında kur, (alım-satım olmicak daha çok üretime dayalı işleri kapsıyor) en basitinden 27.000tl hibe kredisi veriliyor, kursları var katılıyorsun zor değil alan arkadaşlarım var. detaylı bilgi istersen yardımcı olmaya çalışırım yine. kolay gelsin

0|0
    0|0
  • ümraniye işkur a gittim dün nazik ve yardımcı insanlar.telefonuma 3 iş için mesaj geldi yardımcı oldular.halk egitim merkezinden telefona bakanlardan gıcık kaptim.ya yerlerinde bulunmazlar yada bilmece gibi cevap verirler.ismek kurslarida iyidir ama en iyisi iskur kursudur ucret oduyor cunku.tavsiyem halk egitim kurslari iskur ile ortak calisma icinde olanlar Istanbulda bu imkanlar bol miktarda var.baska illeri bilemem.

0|0
    0|0
  • Devletin halka arz ettiği işkur-hibe yöntemi mevcut. İnternet üzerinden resmi sitelerde araştırma yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • işkuru sölemştm yukarıda onun dışında var mı die merak ettim

• devlet.. imkan sunmak.. bize.. ımm.. kim ölmüş..

0|0
    0|0
  • halk eğitim merkezleri var. ismek var.

0|0
    0|0
  • İTO dan bu konuda detaylı bilgi alabilirsin,ayrıca KOSGEP te de çok ilginç programlar var...

0|0
    0|0
  • yetenek sizinize katıl

0|0
    1|0
  • Meslek edindirme kursları var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kosgeb kobi olmak icin yardımcı oluyor sanırım. bir arastır istersen.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;