Sevdiğim sanatçının yaşadığım şehre gelmesi için ne yapabilirim?

Kimle konuşayım mekan sahiplerine mi yalvarayım napayımmmm?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Adı kim?

0|0
    0|0
    • adının ne önemi var ki bir sanatçı işte ayrıca adı kim ne ya :)

• Adını söyleminin sakıncası var galiba.

• yoo ne sakıncası olucak yok ama önemli değil ki adı sanatçı işte gelmesini istiyorum neyse...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Beni çağırdın mi?

0|0
    0|0
  • tweet yağmuruna tut

0|0
    0|0
    • Öyle ama şimdi ben buraya da gel diye sabah akşam tweet atsam nasıl olcak burada sahne alması için çağırmaları gerekmiyor mu onu nasıl halledicez

• yo ne alaka menajerine kalk şu şehirde konser vericem mekan sahne falan filan ayarla der olur

• ben de öyle dedim ama olmaz çağırıcaklar ki gelsin kendi mi gidip sahneye çıkmak için konuşucak dediler bir de salak damgası yedim

Kızlar Ne Diyor 1

• Twitterda o sanatçının sizin şehrinize gelmesiyle alakali bir tag açıp seninle aynı şehirde yaşayanlardan destek alabilirsin. Ve sanatçıya mention atabilirsiniz. En kolay yolu bu. Tabi twitter'i varsa..:) ayrıca sanatçının ismini neden söylemiyorsun? Sanki çok önemli bişey. teallam ya

0|0
    0|0
    • Şu durumda isminin önemi olmadığı için söylemedim ne mesele oldu ya söyliceğim varsa da söylemicem inada bindi iyi mi neyse cevap için teşekkürler

• Merak ettigimden sormuyorum. merak da etmiyorum kimse kim. senin bu işi inada bindirmen çok komik geliyor. kesin sen Ajdarin falan hayranisindir

• tartışmayacağım teşekkür ettim bitti gitti

Yükleniyor... ;