En İyi Türk Rapper Kim Sizce?

Sizce piyasadaki en iyi Türk rapper kim? Seçtiğiniz şıkkın en sevdiğiniz şarkısını da yazar mısınız lütfen?

• Sansar Salvo
    A seç
  • Norm Ender
    B seç
  • Ceza
    C seç
  • Hidra
    D seç
  • Sagopa Kajmer
    E seç
  • Grogi
    F seç
  • Diğer (Joker, Allame, Contra, No.1, İçyüz vs.)
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1013

En İyi Erkek Görüşü

• ceza sagopa fuat bu adamlar turkıye rapının baslangıcındakı ısımlerdır bu gun bır rapcı rap ın ne oldugunu bu ınsanlar sayesınde haberlerı olmaktadır. Ama farklı olan bır konu daha var her rap tarzının bırnırınden farklı olması. Her alanda ustun olan farklı rapper lar vardır. Say say bıtmez.

0|1
    0|0
    • Öyle tabi ama oscar ödüllerinde de en iyi film heykelciği verilirken ayırım yapılmıyor bu nedenle rap başlığı altında bakalım. Kral olarak gösterilen Eminem ise bence Türkiye'de de bu ayırım yapılabilir. (Eminem değil Tupac diyenler de çıkacaktır tabi.)

• Ozaman şehinşah diyelim geçelim. :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• sagopa

0|1
    0|0
  • Sokrat St kadar keyifle dinlemedim yazdıklarının hiçbirini

0|1
    0|0
    • Diğer şıkkıyla yazmış bulunuyorum Sokrat St'yi :)

• Hayır ona ayrı bir şık açman gerekirdi :D

• Şıklardaki insanların popülaritesi çok daha fazla bunda hemfikiriz sanırım.

• Sagopa, Contra, Hayali <3

0|1
    0|0
  • Taladrooooooooo

0|1
    0|0
  • sago olsun bizim olsun :)

0|1
    0|0
  • Benden Sago ve sizden pa. Sago!!!

0|2
    0|0
  • zamanında azmı ceza ile sagopa dinledik. sagopa daha iyi tabikide

0|1
    0|0
    • Kelime seçimleri ve ses kalitesi bakımından evet :)

• ceza daha iyi rap yapıyp kabul ediyorum ama sagopa daha dinlenesi

• Bende ne kadar daha fazla Sagopa'da dinlesem, American Rap ruhunu taşıyan Ceza. Arabesk rap'e kayıyor Sago'nun yaptığı. Ama dediğin gibi Sago ruha dokunuyor adeta.

• içyüz dışında hepsinin yeri ayrı :D

0|1
    0|0
  • Sansar Norm No1 Hidra <3

0|1
    0|0
  • Taladro bilirsin

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sagopa'dan başkasını gözüm görmedi..

0|1
    0|0
  • çok rap dinlemiyorum son 3-4 senedir ama sagopa her zaman kraldır onun kadar anlamlı söz yazan yok piyasada.

0|1
    0|0
  • norm erman manyofobi

0|1
    0|0
  • Ceza dan sonra gelmedi

0|1
    0|0
  • Sagopadan baskadamı varmıs enteresan.

0|1
    0|0
  • Ceza
    Sagopa

0|1
    0|0
  • Hidraaaaa

0|1
    0|0
  • Saian reis ziker.

0|1
    0|0
  • sagopaaa...

0|1
    0|0
  • rapper yazınca daha çekici olmuyo kardeş. bildiğin rapçı o sokak kültürü manasız müzik !

0|0
    0|1
    • Rap köken olarak yabancı bir kelime. Rapper demek de yanlış olmuyor çünkü nasıl kökeni orijinal kullanıyorsak, rap yapan anlamını sağlarken de orijinalini bozmamak gerekiyor. Söylemiş olduğun üzere çekicilik için reklam yapmıyorum. Senin gibilere de Norm Ender'in bir sözü var ayrıca;

...''bak bu satırlar adım gibi gerçek
      dinleme beni ya da ağzını açma
      neden? yazıyorum ki bir ton gerzek
      anlamadığı söze diyo rap saçma''

• Ados çok çok iyi ama üstad sagodur türkçe rapte

0|0
    0|0
  • Sago kadar iyi söz yazan ve ceza kadar iyi soyleyen yok. Bunlarin dişindakiler biraz amator kaliyor

0|0
    0|0
    • Bence T-Rap'in hiçbir sanatçısını boşa atmamak lazım çünkü birçok sağlam isim çıktı piyasaya son 10 yılda. Sago iyi söz yazar fakat iyi sözden kasıt önemli. Kelimeleri derindir Sago'nun. Birçok rap sanatçısı sözlerini doğrudan söyleyip başarıya da kavuşabiliyor. Sagopa ise söyledikleriyle kalmıyor aslında. Dinlerken kaçırıp anlayamadığınız birçok söz vardır şarkılarında. Ceza ise gerçekten iyi söylüyor. Birlikteliklerinin sürmesi gerektiğini söyleyenlerdenim bende bunun imkansız olduğunu bilsemde. O halde eski dostluğun şerefine;

https://www.youtube.com/watch?v=wvpKM3AIHV0

• Kesinlikle :) Türkçe Rap'in İstiklal Marşı işte :)

Yükleniyor...