Eğer seçecek olsan hangi kenti dünyanın başkenti olarak seçerdin?

Eğer seçecek olsan hangi kenti dünyanın başkenti olarak seçerdin. . . ?
Anket seçenekleri az olduğu için pek önemsemeyin yorum atın :)

• Londra
    A seç
  • Paris
    B seç
  • Viyana
    C seç
  • Roma
    D seç
  • Atina
    E seç
  • Pekin
    F seç
  • Diğer
    G seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
İstanbul yazanlar burayı yeniden okusunlar :D
"Anket seçenekleri az olduğu için pek önemsemeyin yorum atın :)"

1|0
3182

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 81

• Şıklarda İstanbul olmalıydı ne demiş napolyon dürzüsü dünya bir ülke olsa başkenti İstanbul olurdu

6|1
    0|0
  • Diğer kentleri görsem ne derdim bilmiyorum, sanırım yine İstanbul derdim.

Sadece İstanbul' a gereken değer verilmiyor.

cut.

1|0
    0|0
  • Dünya tarihi boyunca hemen hemen tüm dinlere, dillere ve peygamberlere ev sahipliği yapan KUDÜS'ün dünyanın başkenti olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • ne terbiyesiz bir bayansınz ya siz insanlara dusuncelerını sormussunz belirtmiş aşağıda bu sefer beğenmeyin tartışmaya başlıyorsun, kişisel bilgilerine bir ide entellektüel yazmış, sen Istanbul'un ne olduğunu nereden bileceksin?

saçma sapan seçenekler koymuş sadece birkaçının dünya tarihinde önemi var Londra dediğin daha dünkü yer ne tarihi var ne mirası, sen bugun İSTANBUL'U kazmaya başlasan yeraltında ne tapınaklar ne sarnıçlar çıkar biliyor musun?

Benim yorumuma terbiyesiz bir uslupta cevap verme. düşüncelerim bu sordun söyledim tartışma ya saygı duy ya sus.

1|0
    0|0
    • sana ne oluyor ki bana böle hakaret ediyorsun öncelikle ilgilendrri mi seni? :/ ikincisi terbiyesiz olan birisi varsa oda insanlara tarbiyesiz diye saldıranlardır

• saygısız, insanların dusuncelerıne bile saygınız yok herkes sizin gibi düşünmek zorunda mı? boş laflar ancak boş insanlara havalı görünür. boş konuşmaktan da vazgeçin

• Londradır. Cografi olarak ta öyledir. 0 meridyenindedir. Siyasi olarak ta öyledir. Bugün dünyayı yoneten kararlar buradan çıkar. Kulturel olarak ta öyledir. Herkese ingilizce öğrenmeyi başarı kabul ettirmiş üst kimliktir. Avustralyadan Arjantine güneş batmayan imparatorluk izleriyle de en doğru merkezdir.

0|0
    0|0
  • İstanbul gibi boğazı olan 2 kıtayı birbirine bağlayan dünyanın kilit noktasından biri olan bir ili neden yazmadın? (Türkiye de olduğundan mı yoksa? )

0|0
    0|0
    • anket şenekleri kısıtlı yer kalmadı bir de hali malum İstanbulun

• Halinde ne var ki? jeopolitik olarak önemi büyük istanbulun sayın @soran altyapı vs. değil ki haklısın bir londra İstanbul'da kurulsa kesinlikle londra olurdu ama jepolitik olarak dünyanın en önemli kilit noktasında İSTANBUL var...

• jeopolitiklik kalmıyor o zaman ütm dünya tek devlet olarak düşünüyoruz be jeopolitiğe fazla takılmayın resmi anlatılara inanmak insanı böyle yapıyor :)

• Tabi ki İstanbul şıklarında olmaması çok ayıp

1|0
    0|0
  • Rio De Janeiro :)

1|0
    0|0
  • Tokyo

0|0
    0|0
    • bence de güzel oldurdu tokyo :) ama radyasyon sıkıntısı ve deprem var işte

• yine de belli olmaz :) tehlikeli bir bölge bence kültürü zengin olsa da :) nüfüsu da baya çok :)

• İstanbul diyorum sizi burdan kınıyorum cidden kesin türkiyde Ankara da yaşıyosunzdr.))

0|0
    0|0
  • L. A

0|0
    0|0
  • İstanbul. Atinaya yer bulmuşsun, istanbula bulamamışsın. Yakıştıramadım :)

0|0
    0|0
  • Soruyu okur okumaz Londra dedim. Sonra girdim, oyladım ve gidiyorum.

0|0
    0|0
    • :) çok resmi oldu bu benim tutumumdan dolayı mı :)

• Hayır, daha Türkiye'den başka ülke görmemiş adamların İstanbul'da İstanbul diye artistik yapmasından dolayı. Güldüm okurken. Yok gereksiz şıklar, yok İstanbul niye yok, yok zart, yok zurt.

• antalya olabilirdi her türden insan oh miss :D

0|0
    0|0
  • İstanbul olamaz ilk olarak aptallık olur en çok nüfus orda gene salaklık her neyse moskova olmalı bence :-)

0|0
    0|0
  • Gereksiz şıklar. İSTANBUL.

1|1
    0|1
  • Paris :)

0|0
    0|0
  • paris tabiki :D

0|0
    0|0
  • hayatımda tek kadına aşık oldum onunda adı İstanbul başkasını seçemem..

0|0
    0|0
  • İstanbul -_-

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    61

Kızlar Ne Diyor 31

Yükleniyor... ;