En Sevdiğiniz Kürtçe şarkı hangisi?

Benimki
Raperin- Çı Bıkım :)

Güncellemeler:
İçinde kötü Niyeti olan yorum yapmasın
Amacım konuyu başka yöne çekmek degildir.

0|0
1824

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• Kürtçe dinlemem genelde.

5|9
    11|2
    • Oha kac kisi eksiletmis seni :)

• Sevenin veya sevmeyenin Ankete katıldığı bir durum degilki sevmiyorsan yorum yapma. Varsa dinlediğin şarkı yazarsın o kadar. Yanlışlıkla artı verdim sana özür diliyorum :)

• sana mı soracak yorum yapıp yapmayacagını. özgür bir platform burası. istedigi gibi düşüncesini söyler. sonra siz özgürlükten yakınırsınız ne tuhaf. Aşagıdaki bir arkadaşda pkk ile ilgili bir video paylaşmış ve beğenmissin işte ne kadar adi bir herif olduğun buradan belli. Faşist olmayın diyorsunuz faşistin allahısınız

• Kürtçe şarkı sevmem, dilleri hoşuma gitmiyor çok kaba

5|6
    9|3
    • ben kürdüm ve dilimin kaba oldugunu anlamadıgın ıcın oldugunu düşüyorum ve sen boşuna benım dilimin kadında kaba saba konuşamazsın çünki kürtçeyi nasıl iyi biliyorsam türkçeyide iyi biliyorum burada türk kürt muhabbetı yapmıyorum sadece bılmediğin dilin hakkında kaba saba konuşmasan ıyı edersen ben bılmedıgın ıcın cahilliğine verıyorum başkası bu şekilde yargılamayabılır boşuna akşam akşam tadınız kaçmasın iyi akşamlar dilerim

• @ferdi-istanbul okunusu soylenisi kaba diyorum sen bana dili bilmekten bahsediyorsun. Beynin yok my senin dusunemiyor musun ya ds algida mi sorun var acaba. Ayni sekilde Almanca'da kaba bir dildir. Bu tarz seyleri bilmeyip bir de ustune bana cahil diyorsun ya ben bunu cahilligine degil beyinsizligine veriyorum. Cunki diye bir kelime de yok. Cunku olacak o. Anladin? Simdi gidebilirsin.

• 2|4
    6|3
  • https://www.youtube.com/watch?v=s1S9qVsXwRA

normalde dinlemem ama bunun hastasıyım :)

0|3
    3|1
  • Şemmame adafaf hiç kürtçe şarkı bilmiyorum ki

0|5
    7|1
  • Dinlemeyi tercih etmiyorum - Almanca gibi Kürtçede kulağıma hitap etmiyor...
    Fakat ahmet kayanın kerwan şarkısını severim - Hikayesi ve yapılış amacını severim

1|3
    7|1
    • Doğrudur bizim dil biraz Ağır Kaba , Yani ya anlamını Bileceksin ya da Kulağına hoş gelen farklı dillerde müzikleri dinleyeceksin...

• Sevmiyorum ki

2|2
    6|3
  • Iggg kurtcemi :s

2|4
    7|6
  • Kürtçe şarkı dinlemiyorum..

1|3
    3|0
  • Nazdar Evina Dila :)

0|3
    5|1
  • Kürtçe şarkı bilmiyorum.

2|1
    4|1
  • Gevramin diye bir sarki vardi dikkatimi cekmisti neseli bir sarki

0|1
    5|2
    • Agır Ketye dilemın... Rındamın Gevramın Çend Sale benda te Mé :)

• Yaw zaten hepimiz biriz yıllarca bir birimizin şarkılarını şiirlerini dinledik. Faşistlik bir durum yok

• Kimileri sığ görüşlü bu konuda

• Kürtçe şarkı dinlemiyorum..

1|1
    7|2
  • Bajar-ogit

0|1
    0|1
  • Heja

1|1
    7|2
  • YouTube'da "Mirina Dile Min - Mirady Raperin" adlı videoyu izleyin - Mirina Dile Min - Mirady Raperin: https://youtu.be/5tPh4Hmx6XM

En sevdiğim değil ama bu aralar bundayim. . :)

0|3
    2|1
  • Ibrahim tatlises. Semmamme buke. Baska da kurtce sarki bilmem zaten :))

0|3
    3|1
  • Ben Kürtçeyi dilden saymıyorum.

6|4
    4|6

Erkekler Ne Diyor 23

Yükleniyor...