En çok etkilendiğiniz kitap hangisiydi?

Ve hangi yazarların kalemini iyi buluyorsunuz

0|1
3237

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Sarı Zeybek, Can Dündar

www.aselforum.com/.../sari-zeybek-.jpg

0|1
    0|1
    • Bu kitap daha önce de tavsiye edilmişti bana ama unutmuşum ya

• önce kitabını okuyun, sonra belgeselini izleyin...
      çok etkileyici, hele Can Dündar'ın anlatımı, mükemmel.

• Tamam teşekkür ederim uygulayacağım

• En çok etkilendiğiniz kitap

www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
  • Dokuzuncu Hariciye Koğuşu... orta okulda ilk okudugum kitaptı... ilk okulda hep çocuk kitapları okumuştum... bir gecede okumuştum... aylarça aklımdan çıkmamıştı

https://hizliresim.com/JEpENW

0|0
    0|0
    • Ben De bir gecede okumuştum ve o kadar yoğun hissetmiştim ki o psikolojik durumları

• aynen bana kitap okumayı sevdiren kitaptır :)) insan incecik kitap diyo elincen bırakamıyo :)

• Iyi ki okumuşsun o zaman :) ben o sırada dayımdaydım dayımın kitaplığına bakınca gözüme çarptı ama bayağı eski baskıydı ve bazı sayfaları kopmuştu yine De okudum ama kopan sayfaları nasıl merak ettiğimi görsen o merak yenisini alana kadar sürmüştü :)

• Çin İşkencesi.

0|1
    0|0
    • Emine şenlikoğlu?

• O son dönemin en rezil yazarlarından ve kadınlarından. İslamiyeti kullanan mahlukat.

• @yeşil-mavi karekter ve siyasal anlamda bende sevemiyorum o kadını.
      " İstiklal Marşı dinsizlerin çıkardığı bir şeydir " diyerek zavallılığını göstermiş.
      Fakat yazar olarak çıkardığı eserler etkileyici.

• yabana doğru (in to the wild)
    gerçek hikaye filmide var

0|0
    0|0
    • Neden etkilendin peki bu kitaptan gerçek olmasından dolayı mı

• ben kitap okumam filmi izledim kitabı aldım

• Ha o da iyi

• ilk okul 3e giderken arı maya kitapçığının 4. sayfasına kadar gelmiştim en son çok etkileyiciydi :D daha da kitap okumadım o zamandan sonra

0|0
    0|0
  • Askin meali sinan yaqmur 220 yaprak askede okudum yarim günümu bile almadi nefes almadan belki okumuştum

0|0
    0|0
  • en iyi kitap kuranı kerim

0|0
    0|0
  • daha deminde bu tarz bir soru vardı valla en ço ketkileyen dante denklemi 1 altı dersen hiç kimse sıradan değildir

0|0
    0|0
    • Evet ben de onlu gördüm sorumdan sonra, neden etkiledi seni

• toparladım şükür

• Iyi o zaman ya

• Italyanca ask baskadir
    Aski yarin yasamali

Maeve binchy harikadir su anda ise gece evi romani serisini okuyorum buda cok guzel

0|0
    0|0
    • Hiçbirini bilmiyorum ama gece evi romanı içinde çığlık falan olan seri değil mi

• Zar adam i da okumalisin
      Yuzukleri efendisi ni de

• Yüzüklerin efendisini okudum işte

• Robin sharma'nın ferrarisini satan bilge kitabı büyük bir keyifle okumuştum.
    baya da not aldım o kitaptan.
    dan brown, paulo coelho, grande, osho, doğan cüceloğlu, conan doyle

0|0
    0|0
    • Ben de okudum onu ama pek sevememiştim doğan cüceloğlunun tüm kitapları var evde ama psikoloji pek sevmiyorum sanırım

• Yanik bugdaylar figan ekinler yeserdikce. Ahmet gunbay yildiz. Siirleride cok guzeldir.

0|0
    0|0
    • Neredeyse tüm kitaplarını okudum kendisinin hatta tanıştım kendisiyle de ama bir süre sonra konular hep aynıymış gibi gelmeye başladı bana

• Yani onun kitaplığımda olan kitaplarını okudum sitem yok. Ama Beyza atlı'sı çok güzel

• Sitem kitabini aldim onu okuycam. Beyaz atli onu da alip okuyayim. En cok etkileyen figan olmustu beni.

• Kamasutra

0|0
    0|0
  • Vadideki zambak

0|0
    0|0
  • agafya

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Hiç bilmiyorum onu ya

• Seveceğin işi yapman iyi olur :)

• Nietzsche agladiginda

0|0
    0|0
    • Gerçekten çok etkileyici bir kitap nietzscheyi çok iyi anlatmış adam

• Butun kitaplar mi sikuci geliyordur. Kitaplari neden sıkıcı görür insanlar?

• Her insan sıkıcı bulmuyordur tabii ki benim yapmaktan en çok zevk aldığım şey kitap okumak ama düşününce kitap okumayı sevmeyenlerin nedenlerini bilmiyorum

• Sebahattin Ali-Serenad

1|0
    0|0
  • Siyah Kan--Jean-Christophe Grange

0|0
    0|0
  • Suzanna colins in açlik oyunlari kitabinin serisi siddtle oneririm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 32

• Sefiller, Fareler ve İnsanlar

0|0
    0|0
  • Stephen King'in kitapları etkileyicidir geceleri uyutmaz

0|0
    0|0
    • Öyle ya okuduğum kitapları var ama adlarını bile hatırlamıyorum ya bu üzücü

• www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=109881

alice walker renklerden moru çok güzel bir kitap hatta sonra filmi bile çekildi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Orhan Pamuk, Masumiyet Müzesi.

0|0
    0|0
    • Onu okumadım ben ya neden etkilenmiştin? Orhan pamuktan benim adım kırmızıyı okudum bir de beyaz kitabı

• İnanılmaz betimlemeler var, ve olay örgüsü içine çekmişti beni

• İşte ben de Orhan pamuku o yüzden okuyamıyorun o uzun betimlemelerinden ötürü

• Emine Şenlikoğlunun bütün kitaplarına sahibim ve severek okudum bütün kitaplarını sanırım 2 kez okumuşumdur yaşanmış hikayeleri kaleme dökmesi çok etkiledi benş özelliklede İmamın Manken Kızı adlı kitabı herkese tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • kitaplardan çok çabuk etkileniyorum çok hoşuma gidiyor fazla kitap okuyorum ama sonra zaman geçtikçe unutuyorum. en son okuduğum kitap herzaman en etkilendiğim oluyor oyuzden :D Moskof Cariye Hürrem

0|0
    0|0
    • Ahjaha aynen beni anlattın :D ya ben onu okudum ama gerçekleri içermediğini düşündüm yani gerçekleri yazıyoruz diye bir iddaları var mıydı onu da bilmiyorum ama

• ben başka kitap okumadım ama internetten bayağı araştırdım o kitabı okurken

• Anladım ya mevlanada da öyle olmuştu bende, internet farklı romanlar farklı söylüyordu falan

• Allah de ötesini bırak

0|0
    0|0
  • Cirak:)

0|0
    0|0
  • Olasiliksiz + kurk manyolu madinna

0|0
    0|0
  • lolita - vladimir nabokov

0|0
    0|0
  • Ya en etkilendiğim kitaplar sol ayağım ve şeker portakalımdı. Uzuuun sene önce okudum ama hala hatırlayınca hüzünlenirim öyle kitaplardı

0|0
    0|0
    • Ben de ikisinden de etkilenmiştim özellikle şeker portakalı :)

• Herkesin okuması gereken bir kitap bence yaş farketmeksizin :)

• O da doğru aslında :)

• Uğultulu Tepeler.3 kere okudum.

0|0
    0|0
    • Evet ben de onu okumak istemiştim alacakaranlıkta geçiyordu baya bir ama fırsat olmadı galiba

• Livaneli Serenad guzeldi. Alamut u sevdim. bir de kelebek adlı roman.

0|0
    0|0
  • Elif şafak - aşk

0|0
    0|0
  • Nietsczhe Ağladığında, Böyle Buyurdu Zerdüşt., F. Kafka Milenaya Mektublar

0|0
    0|0
    • Üçü de çok güzel ya özellikle Nietzsche ağladığında irvin yalom büyük araştırmalar sonucunda yazmış o kitabı

• Yüreğim seni çok sevdi.

0|0
    0|0
  • Her kalp kendi sarkisini soyle den cok etkilenmistim. Tess gerritsen da cok basarili bir yazar bence

0|0
    0|0
  • Senden önce ben

0|0
    0|0
  • Kahraman tazeoğlu bambaşka kitabı ve Canan tan ıssız erkekler korosu

0|0
    0|0
  • Böyle Buyurdu Zerdüşt - Friedrich Nietzsche

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam