BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Kızlar en çok erkeklerin hangi özelliğinden etkilenirsiniz?

inanç , karakter dışında..

Ben duygusal olmasını isterdim... yani bir çocuk bana bu şiiri böyle okuyacak özelliklerimiz huyumuz suyumuz uyacak ben evlenme teklifi ederim :D

https://www.youtube.com/watch?v=lzPsI9NQSyw
Güncellemeler:
ALIN BAKALIM ŞİİR DİNLEYELİM :) http://www.youtube.com/watch?v=cS6o6WWJ9xo

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• duygusal bir erkek her zaman bana itici gelmiştir, bunun en büyük sebebi ise kendimin aşırı duygusal olmasıdır

0|0
    0|0
    • herkesin içinde ağlamayacak bir erkek sadece bana anlatacak derdini... sağ tarafıma kızıp soluna yaslayacak başını bir tek ben bilicem onu hücrelerine kadar

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Eğer duygusal erkek sevseydiniz bütün şairler isyankar, derbeder olmazdı. Böyle hafif çakal, yakışıklı, özgüveni yüksek erkek seviyorsunuz. Bir de sizi, süründüren erkekleri de seviyorsunuz

0|1
    0|0
    • En iyi cevap

• @deidaraz neresi en iyi cevap :D ben o tip erkeklerden tiksiniyorum yani cidden ben benim omzumda ağlayacak masum birini istiyorum.. romantik değil ama duygusal, utangaç... yakışıklıymış :P ruhu kaşar bazısının

• Ya ağlama bana saçma geliyor tamam yeri geldiğinde üzülürsünüz ağlarsınızda dakka başı romantiklik kaybettiriyor insana :D

• en yakın zamanda şiire başlıcam salak gibi onca sene şarkı söyledim (:

0|0
    0|0
  • Bunu sormana gerek yok ki PARA tabi, herkes bilir bunu.

0|0
    0|0
    • ya her kızı aynı kefeye koymayın lütfen.. mesela çoğu ağlayan erkeği sevmez bende ağlasın isterim :D

• Hiç inandırıcı değilsin. Ayrıca ağlayan çocukları seviyorsanda büyük ihtimal ilgi gösterebileceğin bir şey arıyorsundur onun için tavsiyem erkek arkadaşı değil evcil hayvan. Her anlamda sana hitap eder.

• vallah zaten seni inandırmak istemiyorum.. elbette ilgi görüp ve ilgi göstereceğim birini istiyorum. ODUN DEĞİL. sen üstüne alınma ok by

• Bunu biz sormalıydık haha

0|0
    0|0
  • Ben kendimle mutluyum özelliğe ne hacet :))

0|0
    0|0
  • Burnu güzel olsun :D

0|0
    0|0
  • Para... çok olursa beni bile etkiler ani;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herseye olumlu yaklasan dusunceli sadık ve eglenceli olması

0|0
    0|0
Yükleniyor...