How I Met Your Mother tadında bir dizi önerebilir misiniz?

How I Met Your Mother tadinda bir dizi onerebilir misiniz? detay detay detay

0|0
1011

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Kesinlikle Friends . Friends'i izledikten sonra başka komedi dizilerinden zevk almadım.Kesinlikle efsane bir dizi . Araştır internetten herkes bayılıyor bu diziye. İlk bölümler biraz sıkıcı ama sonra onlardan biri oluyorsun ve bırakamıyorsun :D

2|0
    0|0
    • 5. sezondayim ve inanilmaz. tesekkurler :)

• friendsi ilk sezon 7. bölüme kadar falan izledim heralde ama hep zorla güldüm nedense himym kadar güldürmedi ve bunu dedim diye çoğu insan karşı çıktı ne zaman himym den daha komik bi hale geliyor bu dizi izliyorum ama hiç bi zevk alamdım

• biraz daha devam et himym ı birdaha izlemeyi düşünmeyeceksin bile. birde 2.kere başladığında ilk bölümlerde daha çok gülebiliyorsun çünkü karakterleri bildiğin için daha komik geliyor.

• hot in cleveland, two and a half men, the big bang theory :)

1|0
    0|0
  • Daha lezzetlisi var. Coupling

1|0
    0|0
  • doktor huu

0|0
    0|0
  • aynalı tahir

0|0
    0|0
  • bu aralar mike and molly =)

0|0
    0|0
  • onun gbi dizi daha yapamadılar :D

0|0
    0|0
    • how ı met your mother gibi bir dizi yapamadılar diyorsan sana friendsi izlemeni öneriyorum :) himym komik bile gelmicek :) (ilk sezonu biraz sıkıcıdır ama sonra çok sarıyo)

• friends

1|0
    0|0
  • big bang theory ya da my name is earl .my name is earl inanılmaz komik dizi ama yarısında pat diye bitmişti ,yeni bölümler çekilmedi .

1|0
    0|0
  • Ne kadar sacmasın ya, valla anlamıyorrum sizi. öncelikle hiç umrumda olmamakla beraber sordugun soruyla hiç birr alakası olmayan bir cevabı en iyi cevap secmek nasıl bir mantıktır. komiksiniz valla :)

0|0
    0|0
    • kallavistanyalilasti her zaman torpilli oldugu icin...

• + sen çocuk oldugun için. ahaha bebeler ya. neyse çok da tın..

• tabi tabi cocugum ben :))

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor... ;