Yakın dövüş bileniniz varmı?

Yakın dövüş biliyomusunuz? Dövüş sporlarıyla ilgilenen insanlar genelde çok ilgi çekiyor sizcede öyle değil mi?

0|0
1166

En İyi Erkek Görüşü

• çok iyi psikolojik dövüş yaparım adamı kafasında daha bitiririm

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 65

• Şimdi BRUCE LEE ' ci abilerimiz, ablalarımız gelir. Ben 7 yıldır dövüşüyorum der.

BKZ : Bu sitede okuyan TIP öğrenci sayısı TR nin üniversite toplamındaki TIP öğrenci sayısından daha fazladır. Umarım demek istediğimi anlamışsındır. :) Boksla uğraşıyorum. 1 Kurşun yeter o yüzden sen takılma böyle şeylere.

1|0
    0|0
  • biliyorumda niye ilgi çeksin sonuçta spor bu onu anlamadım gerçi bu sitedekilerin çoğu bunu başka amaçla yapıyo neyse

1|0
    0|0
    • İnsan onların yanında kendilerini güvende hissediyo ve kasları ilgi çekiyo

• size ne diyim hanımefendi bilemiyorum bende uğraşıyorum ve registered tım yani dışarda birine yumruk atarsam kanuni cezası var amerikada tabi burada böyle bişey var mı bilmiyorum

• 15 yıldır profesyonel olarak kafakodsuyla ılgılenıyorum

1|1
    0|0
  • Profesyonel olarak yapıyorum

1|0
    0|0
  • Greko romen çalıştım bir süre:)

1|0
    0|0
  • Kiaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • MMA yapiyorum karma dövüş stili

1|0
    0|0
  • Eskiden boks yapmıştım? bence en iyi yakın dövüş sporu.

1|0
    0|0
  • Ben uzak dövüş biliyorum. Kavgayı görünce uzaklaşıp sıvışıyorum. :)

0|1
    0|0
  • Ben whushu ogrenmek istedim hep ama kismet olmadi. Cekiciler midir bilemem ama isin felsefesi beni daha cok ilgilendiriyor. Gosterip malzemesi yapmam.

0|0
    0|0
  • ninjutsu...

0|0
    0|0
  • Ben yeni başlayacağım

0|0
    0|0
  • Meraktan baslamistim savunma sporlarina daha sonralari bir bakmisim yillar gecmis. Sevdigim icin aikido yapiyorum.

0|0
    0|0
    • Allah yardım etsin başarılar dilerim

• İnşallah düşünüyorum bende :)

• Genel anlamda desarj olursunuz. Bir de isin obur yuzu var tabi , bir gun kendinizi savunmaniz gerekebilir. Bu yuzden aikido veya Wing Tsun ideal. Yapmanizda fayda var.

• Judo yaptım çünkü bu sporlar ile uğraşanlar dışarıda bu hareketleri pek göstermez insanlarda merak eder bu sebeple ilgi çeker sonuçta havada toplu salto Atabilen kaç arkadaşınız varki ;)

0|0
    0|0
  • Kickboks yapıyorum.

0|0
    0|0
  • var. korkudan deli bir koku salarım. terle karışık idrarımsı bir şey. yakın mesafede çok etkiliyimdir.

0|0
    0|0
  • bir ara kıck boks yaptım ama kısa sure.

0|0
    0|0
  • Kick boks a gittim sokakdaki kavgayla tahmin ettiğin gibi olmuyor ama reflexin gelişiyor dahasıda var

0|0
    0|0
  • Cevaplara bakarsak bütün site profesyonel dövüşçü, atıyor ablacım atıyorlar.

0|0
    0|0
  • 5 yıl taekwondo 2 yıl da body building yapmışlığım var şu anda eridim fakat tekrar başlayıp kick box body building ve wing chun karışımı birşey yapmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 11

• 2 yıldır sokak dövüşüyle ilgileniyorum tabi abim sayesinde :) abim dovus kursu veriyo zaten isteyenlere

1|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum.

1|0
    0|0
  • Aynen çok ilgi çekiyorlar ben de hep öğrenmek istemişimdir öğrenicem de :D
    Kendini korumayı bilmek gerek bu zamanda.

1|0
    0|0
  • Kick Box yapıyorum.

1|0
    0|0
  • kickboks yapiyorum 6 yildir

1|0
    0|0
  • Wushu biliyorum ^^ yapıyorum :))

1|0
    0|0
  • Profesyonel olarak degil, normal bir insani alt edebilecek kadar biliyorrum, kendimi savunacak kaadar babam ögretmisti

0|0
    0|0
  • Ben başladım yeniyim ama daha :)

0|0
    0|0
  • öğrenmeyi çok istiyorum ama önceliklerim var onlar hallolursa neden olmasın ^^

0|0
    0|0
  • 3 yıldır kick box ile ilgileniyorum ayrıca son 1.5 yıldır sokak dövüşü tecrubem var

0|0
    0|0
  • Tekvandoya gittim 1 sene sari kusaktim biraktim salak gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;