Shameless hayranları bakabilir misiniz?

Shameless Türk versiyonu çekilecekmiş nedir bu durum bileniniz var mı?

Güncellemeler:
Shameless ın Türk versiyonunun yapılacağını öğrendiğimden beri iyi değilim, :( Yapılmasın ya kim oynayacak var mı öyle usta oyuncu o rolü kaldırabilecek insan yok ki :(

1|0
812

En İyi Erkek Görüşü

• Ederı iyi bir dizi ama yoğun konuşma dılı ve geçişlerın hızlı olduğu sürede bızım mılletün bir zük anlamadığı dızı gıbı algılanacak. Eee tabi bir Breakıng Bad değil hani. Lost kıymetlimissss

2|0
    0|0
    • Tipler birebir bakışlar birebir:D O olmazsa olmaz zaten

• İan'nın bardaki stiprizlere ned emelisin :( kim yapacak onu :D

• İlla ünlü isüm zikredemem ama ks de bu rolü oynayacak adam çok :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• dizi listemde ilk 3 te olan bir dizinin türkçe versiyonunu izlemeyi isterim meraklandım :)

1|0
    0|0
  • sevmedim ben

1|0
    0|0
  • Olmaz, yapamazlar yani tutmaz ki

1|0
    0|0
  • Olmaz ki. Yapamazlar.

1|0
    0|0
  • Birinci bolümde yayından kaldirilir

1|0
    0|0
  • Beceremezler bence.

0|0
    0|0
  • yahu zaten çekildi.

Behzat Ç. izlemedınız mı hiç =)

0|0
    0|0
  • dizinin shameless la alakası olmayacak bence sadece konuyu alcaklar rtük engeline takılmamak için shameless ı shameless yapan sahneleri kesecekler adını feriha koydum gibi bişey olacak

0|0
    0|0
  • Bilmem bakabilirler mi?

0|0
    0|0
  • Rituk kalkması lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yapmasınlar bence

1|0
    0|0
  • Hadi yaptılar diyelim e Karen gibi oruspi bulacaklar mı, e dizide sürekli +18 va RTÜK el koyar diziye. Eee Türkiye de peki gay oyuncu bulacaklar mı? Dizi olur sana kuroMeless😊😊😊😊

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum ya. :(

1|0
    0|0
  • O cesaret yok bizdekilerde

1|0
    0|0
  • Yahu sacmalamayin Shameless da Turk anlayisina gore uyarlayabilecekleri bir olay bir sahne bile yok hadi yaptilar diyelim sansur manyagi olur. Oyunculari taslanir yasatmazlar bu ulkede shagnska

0|0
    0|0
  • Bizim içimizde de önyargı dolu insanlar var.
    Hani Amerika da falan "özgürlük" olduğundan laf edemiyor kimse. Seven izliyor sevmeyen yargılamıyor. Sanmıyorum bizim bunu başarabilecegimizi.

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Dizide Ian ve Mickey karakterleri gay olduğundan Türk versiyonunu çekmek zor

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;