Video oyunu ve hatunlar.

Evet sevenlerde var ama hatunların büyük bir çoğunlu (en azından benim karşıma çıkanlar) video oyunlarını sevmezler. Kendileri saatlece alış veriş yapar, ayna karşısında ömürlerini geçirir, elbise seçmek için bile uzuuun uzuun gardrop başında düşünürler. Ama çoğu erkeğin en büyük zevki olan oyunlara söylenirler. Merak ediyorum bir Battlefield 3 bir God Of War serisi oynasa hatunlar yinede bu zevkten mahrum kalırlar mı? Yani severlermi yoksa nefret etmeye devam mı ederler?

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• Oyun oynamanıza kızmıyoruz yahu.. oyun oynarken dunya ile alakanızı kesmenize kızıyoruz ve wii seviyorum

0|0
    0|0
    • Wii, ha şu mario için üretilen konsol :) Oyun oynarken dünya ile alaka kesilir çünkü. Sen sevişirken aynı anda sınava çalışanını gördün mü? Oyun oynuyorsan, oyun oynuyorsundur. Araya elbette bir şey girmeyecek.

• pallerim harekete gecti bile gidiyorum :)))

• Al bakalım hakettin ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim bir ablam var karşılıklı tekken pes kapışıyoruz :D tekkende iyi oynuyoda pesde eziliyor :d

0|0
    0|0
    • Aaaa Tekken Dark Resurrection (5) varsa ve PS3 te ise her türlü kapışırız dostum ;) PSN ID mi verebilirim ;)

• Ekleyeceğim dersen, vereyim PSN ID. Tekken 5 var bende. Hatta PSN üstünden bedavaya paylaşırım seninle ;)

• tekken 5 bulursam yazarım özelden sana

Yükleniyor... ;