Kırın şu lanet olası önyargılarınızı ve rap müzik dinlemeye başlayın artık ye yoo dan ibaret değil rap deyince aklınıza arabesk rap ve arsız gelmesin?

Soma ya katkı albümüne katılan 2 rap sanatçısı ve çıkardıkları şaheser parça önyargılarınız kaldırın atık ve sözleri anlamaya bakın.
https://www.youtube.com/watch?v=k_d7VUusqqU

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Sukular selale kardesiim sonuna kadar haklısın #respect

0|0
    0|0
    • hep beraber kalkındırmalıyız bu müziği ve hiphop kültürünü. Az ama öz dinleyicimiz olsa yine yeter bize. peace

• yabancı rap severim. türkçe dinlemem.

0|0
    0|0
    • işte ön yargıyı kırmak orda lazım türkçe rap ceza ve hayki ve bir çok yetenkşi isim ve anlatılmak istenen konular var rap deyince aklınıza arabesk rap gelmesin yabancı kültürü dinle ama kendi kültürünüde dinlememek ayıp olur

• bahsettiğim parçayı dinle linki verdim

• Sagopa dinlerim buda güzel

0|0
    0|0
    • bi, tek sagoya bağlı kalma hepsinin dinle hani şöyle söyleyim türkçe rap çok farklı bişey herkonuya yoğunlaşabliyor diğer müziklerde dile getirilemeye korkulan şeyler bu müzik türüyle gün yüzüne çıkıyor. Ceza da dinle aralarında bir kavgadır olmuş bitmiş ceza dinle sagoda hepsi bizim ceza da bulunmaz bir nimet türkçe rap için ki benim için üstad

• bu ne kız :D

• https://www.youtube.com/watch?v=dZcEvmqPUR0#t=184

al sen bunu dinle haykinin yeni parçası 1 saat önce çıktı

• RAP SEVERİM :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• allame keişan pit10 sansar anıl infaz joker yaz yaz bitmez..

0|0
    0|0
  • Anlamlı olan herşeyi genelde dinledim ama ask değil küfür değil anlam...

0|0
    0|0
  • Tupac Shakur ve Eazy E'den başka hiçbir rapciyi dinlemiyorum.

0|0
    0|0
    • doğrusunu yapıyosunda türkçe rapi dinle derim ceza örnek hayki joker gibi isimler çağrıştılmak istenen olaylar farklı neden mi çocuklar sokaklar herşey anlatılıyor t-rap bambaşka bişey cezayla başlayabilirsin

• norm ender iyidir ceza iyidir hayki joker ve alllame de iyidir tek parçalara bağlı kalma hepsini dinlmeni tavsiye ederim ve linkini berdiğim parçayı da dinleyebilirsin

• O parçayıda dinledim ama benim için Türkçe rap bu saydığım adamlar, gerisini dinlemesemde olur. Sehabe ve Yeis Sensura'yı takip ediyorum birde arada.

• sahnelere çıkan elektro gitar çalan biri olarak rap dinliyorum zevk meselesi

0|0
    0|0
    • tabiki de hacı gansgta rap , battle özelliklede 2pac eminem vetürkçe rap de ceza hayki... bulunmaz nimetler ön yargılı olmamak lazım

• haha onların * sana bişey olmasın kardeşim :D

• Hacı arabesk rap dinliyorum bana şu konuyu açar mısın, müzikseverin arabesk dinlemesine kimse bir şey demiyor rap dinlemesine kimse bir şey demiyor arabesk rap dinleyenlere mahluk gözüyle bakıorlar, nedir bu rahatsızlık?

0|0
    0|0
    • bilader bir kere arabesk ve rap çok uzak bir kültür arabesk yapanlar kekolar zaten anırmak ne zamandan beri sanat oldu lan? sizin yüzünüzden rap müzik kalitesi düştü arsız gibi şerefsizler yüzünden insanlar kültürü yanlış tanıdı rapin amacı karıya kıza yazılması değildir çıkış amacı isyandır siyahi halkın isyanıdır ! biz apaçi değiliz kardeş anırmakta sanat olsaydı eşşekler bir numaralı besteci olurdu ben kulaklarımı seviyorum sen sevmiyosundur o ayrı konu sana iyi dinlemeler :)

• küfrederek rap dinlemekten efendicene arabesk rap dinlerim daha iyi. iyi geceler

• Yürü ense traşını görelim Abeci bozuntusu

Yükleniyor...