SAÇ BAKIM

Elidor Elidor Saç Parfümü

Saç yapma sanatı! Konsere giderken saçlarımı nasıl yaptırayım sizce?

Yarın konserim var. Kıyafet ve topuklu ayakkabım okey de , saçlarımı nasıl yaptırayım sizce? Saçlarım permalı ve belime kadar. Su dalgası tarzı bir şey mi? Yoksa biraz daha mı abartı. Ne dersiniz
Saç yapma sanatı! Konsere giderken saçlarımı nasıl yaptırayım sizce?

0|0
107

En İyi Erkek Görüşü

• Konsere giderken saçlarını çaldığın enstrümana göre yaptır. Keman çalan birisi için su dalgası hoş durabilir diye düşünüyorum. Başarılar. :)

0|0
    0|0
    • Açık bırak spray ile biraz sertleştirki saçını sallarken sorun yaratmasın.

Ben de keman çalıyorum sen ne tür çalar/dinlersin bilmiyorum ama şuna bi' bak derim. Benim epey hoşuma gitmişti =) link

Diğer videolarındaki saç stiline de bakabilirsin.

En İyi Kız Görüşü

• Konsere giderken saçlarını kıyafetin çok abartılıysa makyaj ve saçtan biraz azalt. Sade olsun kıyafetini söyle ona göre şekil söyleyelim. Çaldığın enstrüman da önemli. Ya da çalıyor musun? Detaylı bilgi verirsen ona göre saç modeli söyleyebiliriz. Ama saçların dediğin gibiyse su dalgası hoş durabilir.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 9

• hos olur ama biraz toplu olsun ufak bir ruzgarda rahatsız olrsan cırkın durur link bu çok guzel

0|0
    0|0
  • permalı ya böyle tel tokalarla gevşek gevşek topla saçını düzleştirici yada maşan varsa da hafif dalgalandır önünü

0|0
    0|0
  • su dalgası yaptır.

0|0
    0|0
  • Açık bırak bence

0|0
    0|0
  • Su dalgası iyi bence

0|0
    0|0
  • Salık bırak.

0|0
    0|0
  • abartı ol tabi

0|0
    0|0
  • bas jöeyi git ya da kabart

0|0
    0|0
  • bize bilet gönderirsn sana sacının nasıl yapıldgnı söylerm:)) :DD jeniffer bacım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...